amadėja

amadėja

Jei artėja Jūsų artimo žmogaus gimtadienis, kita svarbi proga, o gal tiesiog norite palepinti save, nedvejokite ir įsigykite apsilankymą spa namuose „Amadėja“. Jau pats pavadinimas skamba labai svajingai ir kelia asociacijas su poilsiu, atsipalaidavimu. Amadeja yra poilsio, grožio oazė, kurioje ne tik pailsėsite, bet ir susigrąžinsite vidinę pusiausvyrą, prarastą energiją, išeisite su šypsena ir nekantriai lauksite kito apsilankymo.

Kokios spa paslaugos teikiamos Amadėjoje?
Tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Amadeja paslaugų asortimentas:
• spa ritualai;
• kūno masazai;
• kūno terapijos;
• veido masažai;
• veido puoselėjimo procedūros;
• antakių ir blakstienų priežiūra;
• manikiūras ir pedikiūras;
• depiliacija.

Spa ritualai ir masažai – populiariausios paslaugų grupės
Kaip populiariausias paslaugų grupes neabejotinai galima išskirti spa procedūras ir masažus. Visi spa ritualai trunka nuo 1 val. 20 minučių iki 1 val. 40 minučių – tai bus geriausias laikas per visą Jūsų dieną.

Kiekvienai moteriai patiks spa ritualas „Grožio akimirka“, kurio metu bus atliktas kūno šveitimas, speciali procedūra veidui, atitinkamai parinkta pagal Jūsų odos tipą, ir ypač puikiai atpalaiduojantis plaštakų ir pėdų masažas.
Jei jaučiate įtampą, patiriate stresą, nuovargį, pasirinkite spa ritualą „Lengvumas“, kurio metu, be kūno šveitimo, dar bus atliktas profesionalus veido masažas ir puikiai stresą ir nuovargį pašalinantis pečių srities, kaklo ir galvos masažas. Maža to, laiką leisite su gardžios arbatos puodeliu.

Labai populiarus spa ritualas „Rytietiškas prisilietimas“, kurio akcentas – rytietiškų prieskonių pilingas ir masažas su rytietišku aliejumi.

Kuri gi moteris nemėgsta šokolado? Pasirinkite saldumu ir romantika dvelkiančią procedūrą „Šokoladinės svajos“ ir mėgausitės kūno šveitimu, šokoladinės karamelės kūno masažu bei profesionaliu veido masažu, atpalaiduojančiu kiekvieną raumenuką.

„Ramybės oazė“ – spa ritualas, kurio metu atliekamas aromaterapinis viso kūno masažas, taip pat atpalaiduojantis veido masažas. Maža to, veido oda palepinama kauke, kuri parenkama tikslingai – individualiai pagal Jūsų odos tipą.
O gal norite tiesiogine to žodžio prasme auksinio masažo? Ritualą „Auksinis sapnas“ sudaro aukso kūno šveitimas bei kūno masažas, kurį atliekant naudojamas aukso nektaras.

Kita populiari Amadėja spa klaipedoje teikiamų paslaugų grupė – masažai. Pastarųjų pasirinkimas toks platus, kad kiekvienas, net pats išrankiausias, klientas ras tai, kas jam aktualiausia.

Jei nuolat jaučiate, kad nepailsite, esate įsitempęs, palepinkite save galvos, kaklo ir pečių juostos masažu. Jo trukmė tik 20 minučių, bet šis trečdalis valandos suteiks Jums naujos energijos, produktyvaus poilsio, jausitės energingas ir pailsėjęs.

Nugaros masažas – vienas paklausiausių. Jei vargina nugaros skausmai, įtampa, dirbate stovimą ar sėdimą darbą, tai nugaros masažas bus itin naudingas. Maža to, galite padovanoti tokį masažą mylimam žmogui ir taip parodyti jam dėmesį.

Klasikinis viso kūno masažas neabejotinai vienas iš favoritų. Šis masažas gerina medžiagų apykaitą, padeda atpalaiduoti raumenis, pašalinti įtampą, gerina širdies darbą bei efektyviai ramina nervų sistemą. Šis masažas apskritai tinka daugelio ligų profilaktikai ir yra labai reikšmingas gijimo bei reabilitacijos laikotarpiu.

Šiandienos kontekste, kai daugelį lydi nuolatinis stresas ir nuovargis, labai tikslinga palepinti save ar mylimą žmogų atpalaiduojančiu masažu. Spa namuose Amadėja jį atliks šios srities specialistai, todėl rezultatas pranoks lūkesčius. Tai tik keli iš daugelio siūlomų masažų.

Tiesa, jei iškart įsigysite penkių procedūrų kursą, Jums bus pritaikyta net 10 procentų nuolaida. Tai puiki proga sutaupyti, bet gauti tą pačią naudą.