SpeedWay

SpeedWay

Adrenalinas kai kuriems žmonėms yra gyvenimo variklis, kitiems – būdas išlieti susikaupusias emocijas. Ir vienu ir kitu atveju adrenalino poreikis gali pakenkti tiek asmeniškai, tiek kitiems asmenims, pavyzdžiui, chuliganiškas vairavimas bendrojo naudojimo keliuose ir pan. Norint išvengti tokios rizikos, siūlome savo gyvenime daugiau laiko skirti ekstremalioms, tačiau saugioms pramogoms, tokioms kaip važinėjimas su kartingais „Speedway“ ar „Plytinės“ trasoje. Įdomu? Pasisemkite ir daugiau idėjų!

Oro pramogos

Net ir nebijančių aukščio drąsuolių kūnas prisipildys adrenalino atsistojus ant tilto turėklo ar prie atvirų lėktuvo durų. Suskaičiavus iki trijų krenti žemyn ir jau niekas, rodos, nebesuvaldys šio proceso. Po šuolio parašiutu ar su virve žmonės grįžta laimingi, su ypač plačiomis šypsenomis ir prikaupę teigiamų emocijų, kurios neigiamas mintis nustumia į patį tolimiausią kertelę. Norintys ramesnės pramogos gali rinktis skrydį oro balionu: jūs tiesiog kilsite ir matysite vis mažėjantį miestą ir didėjantį horizontą – jausmas nepakartojamas, o ir kojos linkti pradeda!

„Ratuotos“ pramogos

Tie, kuriuos „veža“ du arba keturi ratai, geriausiai atsipalaiduos sėsdami už vairo. Tokių pramogų yra tikrai daugybė, o smagiausia tai, jog galite sau leisti spausti „iki dugno“ uždaroje, saugioje trasoje. Mėgstantys rungtis gali jėgas išbandyti kartingų trasoje. Nors kartingai iš pažiūros negalėtų sukelti adrenalino, tačiau rungtyniavimas ir mėginimas posūkiuose išnaudoti maksimalų greitį kaip reikiant priverčia plūstelėti adrenaliną. Daugelis atvyksta į „Speedway“ trasą išlieti neigiamų emocijų – pyktį, nerimą, dvejones. „Speedway“ kartodromas pasižymi išskirtine trajektorija, tad čia tikrai bus ką veikti.

Taip pat galite išmėginti sportinių ar egzotinių superautomobilių pramogas. Spustelėti pedalą patiems ar būti pravežtiems instruktoriaus – skirtingi pojūčiai, bet emocija vienodai puiki. Ir taip, turbūt to nė neverta lyginti su „Speedway“. Kainos, deja, taip pat – už tokį malonumą gali tekti papurtyti kišenes. Pigesnės, bet ne prastesnės alternatyvos – bagis, keturratis, o mėgstantiems du ratus – krosinis motociklas. Tad nesvarbu, ką pasirinksite – sportinį automobilį, bekelės pasivažinėjimą ar apsilankymą „Speedway“ – padangos tegul kaista!

Vandens pramogos

Dievinantys vandenį tikrą emocinį atsipalaidavimą, atitrūkimą nuo rutinos, rūpesčių ir adrenalino bombą ras vandenlenčių sporte, kaituodami, valdydami jėgos aitvarą ar čiuoždami vandens slidėmis. Tai dėmesio, jėgų ir kūno koordinacijos pareikalausiantys užsiėmimai, tačiau kartu tai nepaprastas malonumas.

Vertinantys šiuolaikiškas ir netradicines pramogas, gali išmėginti nestandartinių pramogų paketą: reaktyvinę skraidyklę (tvirtinamą prie kojų arba kėdės tipo) ir reaktyvinę arba elektrinę vandenlentę. Reiktų nenuvertinti ir vandens motociklo galimybių bei pramogų su „Pica“ – ekstremalesne vandens padangos atmaina.

Mėgstantiems greitį ir vandenį tokios alternatyvos bus svarbiausia šiltojo laikotarpio laukimo priežastis, o tiems, kurie bent šiek tiek prisibijo vandens, bus idealus būdas nugalėti baimę ir pasisemti dvigubos dozės adrenalino.

Žiemos pramogos

Pasibaigus vasaros sezonui Lietuvoje tikrai dar yra ką veikti ir iš kur pasisemti adrenalino. Nors ir negalime visus metus džiaugtis vasarą teikiamomis pramogomis, tačiau žiemos pramogomis galima mėgautis ištisus metus. Viena tokių – slidinėjimas slidėmis ar snieglente. Skrieti trasomis milžinišku greičiu, daryti įvairius triukus ir gebėti suvaldyti išties slidžią (ir tiesiogine, ir perkeltine prasmėmis) situaciją suteiks nepakartojamų emocijų.

Dar viena alternatyva – nuotykių parkai. Patikėkite, tai tikrai nėra skirta tik vaikams – daugelis suaugusiųjų neišdrįsta šokti nuo aukščiausių medžių ar leistis su virve per upę. Tad dėl tokių šuolių bei karstymosi medžiuose žmonės atvyksta visais metų laikais. Na, o norintys nepakartojamo gyvenimo nuotykio, gali nuvykti į Siguldą ir išmėginti… bobslėjų, kurio metu įmanoma įsibėgėti net iki 125 km / val. greičio!