spausdintuvu kasetesŠiuolaikiniai žmonės labai modernūs. Vietoj to, kad konkrečių paslaugų ieškotų specialiose vietose – nusiperka reikalingą įrangą ir paprasčiausiai sėkmingai gyvena. Vienas iš tokių gyvenimo malonumų – spausdinimo paslaugos. Kol vieni kiekvieną kartą keliaują į salonus (kurie, beje, atrandami tik didesniuose miesteliuose), tokiu atveju kiti paprasčiausiai nusiperka spausdintuvą, kuris padeda įgyvendinti tiek teksto, tiek paveiksliuko idėją. Svarbiausia, kad būtų pasirenkama tinkamų spausdintuvų kasetės, kad prietaisas sėkmingai veiktų, kad laiku kreiptumėtės į profesionalus, jeigu daiktui reikia remonto.

Kokį spausdintuvą pasirinkti?

Šiuo metu rinkoje dažniausiai aptariamos dvi spausdintuvų galimybės: lazeriniai ir rašaliniai. Anksčiau buvo perkami ir adatiniai spausdintuvai, tačiau šiuo metu jie reprezentuojami kaip atgyvena. Aišku, tokių vis dar galite įsigyti, tačiau kur kas geriau pasirinkti inovatyvų sprendimą, kuris už nedidelę investiciją garantuos jums kokybiškai atspausdintą tekstą.

Rašalinis spausdintuvas.

Rašaliniai spausdintuvai veikia rašalo pagalba. Jie puikiai tinka tiek tekstui, tiek paveiksliukams spausdinti. Kad paprasčiau suvoktumėte pliusus ir minusus, kurie turėtų paskatinti pasirinkti būtent šį variantą – išskiriame juos.

+ Rašalinis spausdintuvas jums nekainuos daug. Šiuo metu galima pasirinkti labai daug modelių už prieinamą kainą.

+ Šie spausdintuvai labai puikiai tinka spausdinti paveiksliukams bei nuotraukoms. Vestuvinė spauda, kuri padeda visą gyvenimą prisiminti akimirkas, dažniausiai ir spausdinama rašaliniu spausdintuvu.

+ Rašaliniai spausdintuvai labai vertinami todėl, kad jų išlaikymas pigus, kokybė puiki, o sugedus labai greitai galima rasti asmenis, kurie gali išties pigiai išspręsti bet kokią problemą. Juolab, spausdintuvų kasetės pildomos kokybiškai, greitai ir pigiai.

  • Rašaliniai spausdintuvai veikia kur kas garsiau nei kad lazeriniai ir tuo pačiu jie spausdina šiek tiek lėčiau. Visgi, jeigu niekur neskubate, tokiu atveju, koks gi skirtumas?

Lazerinis spausdintuvas.

Kitas dažnas pasirinkimas yra lazerinis spausdintuvas. Jame taip pat naudojamos spausdintuvų kasetės, tačiau jų pildymas yra ne rašalu. Lazeriniai turi savus pliusus ir minusus, kurie gali paskatinti pasinaudoti būtent šiuo variantų. Juos ir išskirsime.

+ Lazeriniai spausdintuvai, priešingai nei rašaliniai, spausdina labai greitai ir tuo pačiu veikia tyliai. Jie dažniausiai pasirenkami dideliuose biuruose.

+ Lazerinio spausdintuvo išlaikymas yra labai pigus. Kasetės kainuoja nedaug, tačiau joms suteikiama ilga garantija. Tai leidžia džiaugtis kokybe.

  • Lazeriniai spausdintuvai reikalauja kur kas daugiau vietos. Paprasčiausiai jie didesni, tad natūralu, kad gali tekti paskirti net atskirą stalą. Tuo pačiu šie spausdintuvai labiau tinka teksto spausdinimui, kadangi nuotraukos nebus tokios gražios, kaip kad spausdinus su rašaliniu prietaisu.

Skirtingi prietaisai turi skirtingus pliusus ir minusus, kurie gali paskatinti pasinaudoti konkrečiu variantu. Bet kuriuo atveju, spausdintuvų kasetės turi būti pildomos pas specialistus.

Ar verta pildyti kasetes?

Jeigu turite spausdintuvų, tai kiekvieną kartą pasibaigus kasetei turite ne ją išmesti ir pirkti naują, o keliauti pas profesionalus, kad jie papildytų. Tai ne tik pigesnis, tačiau taip pat ir ekonomiškesnis pasirinkimas. Rūpinkitės gamta bei aplinka, kurioje augate. Jeigu manote, kad išmetimas yra smulkmena, tokiu atveju suskaičiuokite, kiek kasečių per metus išmetate ir kiek tai prisideda prie gamtos taršos.