Dabartinis daugelio žmonių gyvenimo būdas ir ganėtinai užteršta aplinka skatina bene kiekvieną iš mūsų reguliariai naudoti įvairias veido odos priežiūros priemones, kurios padėtų išsaugoti puikią odos būklę ir išvaizdą. Tačiau susiduriame su viena problema – yra daugybė skirtingų patarimų, kaip pasirinkti tinkamą odos priežiūros produktą, tačiau labai retai galime rasti informacijos, kurioje būtų kalbama apie jų naudojimo metodiką. Deja, tačiau dauguma internete esančios informacijos tik paviršutiniškai aptarią žingsnius arba aprašo tik tai, kaip kovoti su problemos pasekmėmis, o ne priežastimis. Todėl net jeigu neplanuojate savo karjeros grožio industrijoje, apsilankykite bent keletoje profesionalių kosmetologų organizuojamų seminarų.

SeminaraiJei rūpinatės savo išvaizda ir jums svarbu, kad jūsų oda būtų elastinga, tvirta, švari ir sveika, tuomet greičiausiai jūs perkate žinomų gamintojų veido kremus ir pirkdami juos atsižvelgiate į savo veido odos tipą ir odos būklę. Be to, skirtingų rūšių kremus naudojate skirtingu metu, pvz., naktinį kremą reguliariai naudojate prieš miegą, o kiekvieną rytą ant veido odos tepate dieninį veido kremą. Turbūt vasaros dienomis taip pat nepraleidžiate progos reguliariai naudoti kosmetikos produktus, apsaugančius nuo ultravioletinių saulės spindulių. Visos kokybiškos priemonės jums suteikia idealią apsaugą ir maitina jūsų odą. Tačiau pasitaiko atveju, kai atjauninti odos kremų pagalba nepavyksta. Be abejo, laiku pradėjus rūpintis savo odos būkle, tikimybė susidurti su raukšlėmis pakankamai ankstyvame amžiuje tikrai sumažėja, tačiau nereikia pamiršti, jog odos senėjimui įtakos turi ir daugybė kitų veiksnių, kurių poveikio gali neatstatyti jokie kremai. Tokiu atveju tektų griebtis kiek drastiškesnių priemonių, kurių viena natūraliausių ir paprasčiausių yra mezoterapija.

Pradėjus rūpintis jaunatviškos odos išlaikymu nereikia pamiršti, jog odos senėjimui labai didelę įtaką daro ir mūsų mityba bei gyvenimo būdas. Norinčioms sveiką odą išlaikyti kuo ilgia reikėtų privengti ir riebių produktų, greito maisto, kavos bei alkoholio. Vietoje kavos būtų galima rinktis organizmą valančią žaliąją arbatą, palaikyti gražią odą itin padės jei per dieną pavyktų išgerti bent pusantro litro vandens. Nenorinčioms išlaidauti ir pirkti brangių kremų, sveiką odą padės palaikyti ir kaukės, padarytos iš virtuvėje randamų produktų, pavyzdžiui, avižų dribsnių kaukė, valanti odą, ar bananų ir grietinės kaukė, raminanti ir drėkinanti odą. Stresas bei nemiga taip pat turi didžiulę įtaką mūsų organizmui, taip pat ir odai, juk maišeliai po akimis savaime neatsiranda. Streso išvarginto žmogaus oda pasidaro ne tokia atspari išoriniams veiksniams, todėl gali dažniau alergizuotis, gali atsirasti egzemų. Tikriausiai nereikia sakyti, kaip odos senėjimą paskatina rūkymas. Rūkančioms daug metų moterims vargu ar badės įvairūs kremai. Tačiau odos atstatymui gali padėti mezoterapija, kurios metu įvairių baltymų, vitaminų ir aminorūgščių kokteilis yra sušvirkščiamas į atitinkamas veido sritis.