Siurblys vandeniuiŠiandien nieko jau nebestebina tai, jog atliekant statybos darbus galima išsinuomoti daug įvairių įrenginių, palengvinančių darbą (vienas populiariausių yra vandens bei purvo siurbliai). Tačiau retas statybas planuojantis žmogus nusprendžia pirkti tokius įrenginius – didesnė dalis juos nuomoja. Tačiau visai nesvarbu, koks yra įrenginys, kurį norite išsinuomoti (vandens ir purvo siurbliai ar kt.), visiems įrenginiams yra taikomos tam tikros nuomos sąlygos. Apie pagrindines nuomos sąlygas ir pakalbėsime šį kartą.

Bene svarbiausių ir pagrindinių nuomos sąlygų, yra susijusi su grąžinamų prietaisų būkle. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog grąžinant išsinuomotus įrenginius yra atidžiai patikrinama jų būklė. Kaip žinia, išsinuomoti prietaisai turi būti grąžinami tokios pat būklės. Tais atvejais, jei grąžinami įrenginiai yra sugadinti, t.y., jų būklė skiriasi nuo tos, kuri iš pradžių, nuomininkas turi mokėti iš anksto numatytas nuobaudas.

Ne ką mažiau svarbu yra ir tai, jog, kuomet bus grąžinamas išsinuomotas įrenginys. Reikia pabrėžti, jog tokias įmones galima suskirstyti į du tipus: įmonės, kurios už išnuomotus įrenginius priskaičiuoja papildomą mokestį, jei įrenginiai nėra grąžinami sutartu laiku ir įmonės, kurios suteikia galimybę pratęsti nuomos laiką. Kaip matyti, antrasis pasirinkimas yra kur kas patogesnis bei naudingesnis tiems, kurie išsinuomoti, kadangi tokiu atveju nebūtina tiksliai apsispręsti dėl nuomos laikotarpio – galima išsinuomoti vieną ar kitą statyboms reikalingą įrenginį, o būtinybei esat – pratęsti nuomos laikotarpį.

Kalbant apie statyboms reikalingų įrenginių nuomą, reikia pasakyti ir tai, jog juos nuomojančias įmones į kelis tipus galima suskirstyti ir dar vienu aspektu: tai įmonės kurios pristatomos įrenginius į reikiamą vietą, ir įmonės, kurios negali suteikti tokios paslaugos. Vis dėlto, jei neturite tinkamos transporto priemonės, verta ieškoti įmonės, kuri, jums reikalingus įrenginius, galėtų pristatyti į sutartą vietą.

Na, o pabaiga dar vienas pastebėjimas – vos tik sužinoję datas, kuomet jums bus reikalingi įrenginiai, suskubkite jų ieškoti bei rezervuoti, ypač, jei už lango artėja šiltasis metų laikas, kadangi būtent šiuo metu padaugėjo statybų ir šie įrenginiai tampa dar paklausesniais.