Naujinate būstą arba tiesiog norite daugiau saugumo ir nusprendėte, kad reikia pasikeisti namų duris. Kyla klausimas kaip išsirinkti tinkamas duris. Viskas prasideda nuo prioritetų sudėliojimdvigubos-sarvuotos-duryso. Labai svarbu tinkama eilės tvarka sudėlioti prioritetus. Kas Jums svarbiausia – saugumas, tyla ar šiluma. Jei norite visko vienu metu tada teks sumokėti papildomai. Svarbi  ir durų vieta. Jei tai lauko durys – jos turi būti atsparios drėgmei. Jei durys laiptinėje tada svarbu kuriame aukšte jos montuojamos. Apatinių aukštų gyventojai žino, kaip nemalonu girdėti nuolat trankomų durų garsą. Dėl to gali padėti gera šarvo durų garso izoliacija. Metalas yra labai geras garso laidininkas ir per jį garsas puikiai persiduoda. Dėl to svarbu durų viduje sumontuoti izoliacinę garso medžiagą. Geras ir santykinai pigus garso izoliatorius – kamštinė danga. Kamštis gerai izoliuos ir šilumą. Tai dėl kamštinės medžiagos savybės, kad joje yra daug ertmių sulaikančių tiek šilumą, tiek ir garsą.

Tikra tiesa, kad išlaužti įmanoma praktiškai viską. Bet kuo bus geresnės šarvo durys tuo plienines durysilgiau truks jų išlaužimas. Kad durys būtų saugios jas turi sudaryti kuo storesni plieno lakštai bei kokybiškos spynos. Visos dalys tarpusavyje turi būti kokybiškai sujungtos. Tai reiškia, kad virinamos vientisa siūle, o ne atskirais ruožais. Sumontavus duris negali likti plyšio nei tarp durų ir staktos, nei tarp staktos ir sienos. Kiekviena ertmė suteikia vagims galimybę į ją ikišti laužtuvą ir bandyti duris išlaužti. Jei per plyšį tarp staktos ir durų matysis durų užrakto liežuvėliai, tada bus galima juos tiesiog sustumti atgal arba nupjauti su diskiniu pjūklu. Geros šarvo durys turi fiksuotis visomis kryptimis. Nes vagys įsigudrino tiesiog nupjauti durų vyrius ir duris iškelti. Jei durys fiksuojamos visomis kryptimis, net juos nupjovus durys sugadinamos, bet į patalpų vidų neįeinama.

Svarbu pasirinkti ir tinkamus durų užraktus. Nes profesionalai vagys stengiasi dirbti tyliai ir dažniausiai bando įveikti spynas, o ne pačią durų konstrukciją. Todėl reiktų, kad spynos būtų tvirtos ir skirtingų gamintojų. Turbūt jau suprantama, kad jos turi būti dvi. Spynos turi būti atsparios gręžimui, kalimui, daužymui, atrakinimui bampingo būdu. Svarbu nepagailėkite pinigų ir nusipirkite geresnes šarvo duris. Svarbu, kad jos būtų gaminamos pagal individualiai Jums, o ne atvežamos jau surinktos durys. Pirma – jau surinktos durys dažniausiai būna daug prastesnės kokybės. Antra – jas tik perparduoda Lietuvos įmonės. Tad ir garantinis aptarnavimas daug sudėtingesnis. Sugedus durims greičiausiai atgausite pinigus. Tačiau kas iš pinigų, jei liks neuždaryti namai. Kokybiškoms spynoms garantinis aptarnavimas vykdomas net naktį. Dažniausiai jį atlieka įstaigų užsiimančių avariniu durų atidarymu, meistrai. Atsiminkite, kad kuo geresnės durys tuo ilgiau vagis prie jų užgaiš, bet vis tiek jas galės įveikti. Todėl maksimaliam saugumo užtikrinimui reiktų apdrausti namus draudimo bendrovėje arba įsirengti signalizaciją.