Sakoma, kad nėra namų be dūmų. Lygiai taip pat teigiama, kad nėra santykių, kuriuose nebūtų tam tikrų problemų. Tačiau žmonės ilgainiui ima tuo tikėti – ir tai yra didžiausia problema. Trumpiau tariant, santykiai jiems tampa neatsiejami nuo reguliarių pykčių ir nesutarimų. Žinoma, tokiais atvejais nukenčia pačių santykių kokybė ir silpnėja tarpusavio supratimas bei iki tol buvęs ryšys. Todėl jokiu būdu nereikėtų sakyti, kad šiuolaikiniai santykiai ir pykčiai yra du vienas nuo kito neatsiejami veiksniai.

SantykiaiBe abejo, kalbame apie santykius, kurie yra tarp dviejų supratingų ir vienas kitam didelę pagarbą jaučiančių žmonių. Priešingu atveju, jei tokiu žmogumi galima įvardinti tik vieną iš pusių – susiduriama su rimta problema, kuri anksčiau ar vėliau gali peraugti į santykių baigtį. Taigi, ką reikėtų daryti ir kaip elgtis, kad mūsų santykiai būtų darnūs, tvirti, šilti ir ilgalaikiai?

Visų pirma reikia pasirinkti tinkamą partnerį. Tai yra kertinis elementas. Jei vyras ir moteris yra visiškai skirtingi ir nesuderinami, atsiranda daug problemų. Kita vertus, nesupraskite klaidingai. Neturime galvoje, kad skirtingi žmonės negali būti kartu. Priešingai – neretai priešingybės traukia, tačiau skirtumai neturėtų būti tokie, kurie kenktų santykių vystymuisi ir vienas kitam.

Galbūt spėjote pastebėti, kad jei viena iš pusių yra pedantiška ir labai tvarkinga, o kita tuo tarpu nėra linkusi palaikyti kasdienę švarą – kyla labai dideli pykčiai. Nors iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad tai labai nereikšmingi dalykai, vis dėlto tokie pykčiai dažnai priveda ir prie skyrybų. Tai tiesiog puikus skirtumų, kurie kenkia santykiams, pavyzdys. Ir, žinoma, jų yra kur kas daugiau.

Todėl pasirinkus tinkamą antrąją pusę, kuri būtų suderinama su jūsų charakteriu, būdo ypatybėmis ir gyvenimo būdu, galėsite pasiekti kur kas geresnių rezultatų. Dar vienas svarbus aspektas – tai pagarba vienas kitam. Turite gerbti ir mylėti savo antrąją pusę. Kitaip negalėsite sukurti harmoningų ir pasitikėjimu bei meile paremtų santykių. Jūsų antroji pusė jums turėtų būti vienintelis žmogus, kuriuo besąlygiškai galite pasikliauti.