Kas turi didžiausios įtakos mūsų grožiui? Greičiausiai neabejotinai kiekviena moteris ir mergina atsakytų vienodai – mūsų oda. Būtent todėl reikėtų labai didelį dėmesį skirti savo odos priežiūrai. Ir šiuo atveju kalbame ne tik apie veido odą, tačiau ir apie visą kūną. Drėkinimas, prisotinimas reikiamais vitaminais ir mineralais, šveitimas, elastingumo atstatymas ir kt. – visa tai turi būti neatsiejama nuo jūsų grožio priežiūros.

Fotoepiliatorius

Žinoma, visuomet reikėtų atsižvelgti ir į skirtingą metų laiką. Pavyzdžiui, tai, kas tinka žiemos metu, visiškai netinka vasarą. Todėl turite apgalvoti, kokios priemonės skirtingu oru jūsų odai būtų tinkamiausios. Tarkime, vasarą nereikėtų eiti į lauką nepasitepus nuo ultravioletinių saulės spindulių apsaugančiu kremu. Tuo tarpu žiemą, reikėtų pasitepti apsauginiu kremu, kuris neleistų odai sušalti, atsišerpetoti ir parausti – didelis šaltis, lygiai taip pat kaip ir didžiulis karštis, turi labai didelės neigiamos įtakos mūsų odai.

Kita vertus, negalima pamiršti, kad kiekvienos iš mūsų oda yra labai skirtinga. Vienų oda gali būti priskiriama normaliam tipui, o kitų – jautriam, alergiškam, sausam ir kt. Kiekviena situacija yra labai savita ir skirtinga, todėl ir priemonės bei grožio priežiūros rutiną sudarantys veiksmai turėtų skirtis.

Lygiai taip pat negalima pamiršti ir mūsų odos depiliavimo. Didžioji dalis moterų naudoja skutimosi peiliukus, kuriais reguliariai skuta savo įvairių kūno vietų odą, tačiau puikiai suprantama, kad toks pasirinkimas ne visuomet yra labai efektyvus – skutimosi peiliukai gali sukelti alergiją, paraudimus ir pažeisti odą. Tuo tarpu, jei vietoje skutimosi peiliuko ir naudojamas fotoepiliatorius, tokių problemų išvengiama.

Be abejo, ne ką mažiau svarbios ir odos priežiūros procedūros, kurios yra atliekamos šios srities specialistų, pvz., patyrusių kosmetologų. Kosmetologo kabinete rekomenduojama apsilankyti bent kartą per keletą mėnesių – nepaisant to, kad negalite nejausti jokių neigiamų odos pakitimų ar kitų problemų. Kosmetologai išvalys jūsų veido odą, prisotins reikiamomis medžiagomis, atpalaiduos, pamasažuos ir uždės reikiamas veido odos kaukes. Tai turės labai teigiamą poveikį, todėl puikiais rezultatais galėsite džiaugtis vos po vieno apsilankymo.