Grunto sutankinimo prietaisasŠiandien, kuomet įvairiose parduotuvėse galime rasti bet kokią mums reikalingą prekę, reikia paminėti, jog yra nemažai tokios technikos, kuri naudojama retai. Su  dažnai naudojamais įrenginiais bei technika esame puikiai susipažinę, tačiau reikia pasakyti, jog rečiau naudojami kelia nemažai klausimų. Maža to, itin retai naudojamos technikos įvairovė yra plati. Na, o šiame straipsnelyje sieksime sužinoti, kas ją sudaro.

Dinaminis štampas

Dinaminis štampas – tai vienas iš prietaisų, be kurio neapsisiesite tuo atveju, jei ruošiatės statyti gyvenamosios ar kitos paskirties pastatą. Dinaminis štampas yra reikalingas todėl, jog jo dėka sužinosite, ar tinkamai yra sutankintas pagrindas. Pasirodo, jog pagrindui yra taikomos tam tikros ribos, kurios nurodo, ar jis yra pakankamai tankus. Dinaminis štampas padeda sužinoti, ar jūsų pasirinktas pagrindas atitinka šis ribas.

Grunto sutankinimo prietaisas

Kaip jau ir buvo minėta, dinaminis štampas yra reikalingas tam, jog būtų galima sužinoti, ar pagrindas yra toks tankus, koks ir turėtų būti. Tais atvejais, jei yra nustatoma, jog pagrindas nėra toks tankus, koks turėtų būti, reikia atlikti jo sutankinimo procedūrą. Tai padaryti padės grunto sutankinimo prietaisas. Kaip matyti, grunto sutankinimo prietaisas yra naudojamas dar rečiau nei dinaminis štampas.

Vandens siurblys

Vandens siurblys – tai dar vienas, retai naudojamas prietaisas. Kaip jau galima suprasti iš paties pavadinimo, vandens siurblys yra reikalingas tam, kad būtų galima nusiurbti vandenį, tai būtina daryti dėlto, jog tam tikrais atvejais dėl vandens sankaupų yra neįmanoma atlikti tam tikrų su statybomis susijusių darbų. Vandens siurbliai yra įvairių galingumų. Būtent vandens siurblio galingumas yra vienas pagrindinių veiksnių, nulemiančių šio prietaiso kainą.

Purvo siurblys

Iš esmės, purvo siurblys yra panašus į vandens siurblį. Jei vandens siurblio pagrindinė funkcija yra nusiurbti vandenį, tai purvo siurblys nusiurbia esantį purvą. Kaip ir vandens siurblys, taip ir purvo siurblys dažniausiai yra naudojamas statybų metu ir leidžia atlikti tam tikrus darbus.

Armatūros įrankiai

Retai naudojamas ne tik dinaminis štampas, grunto sutankinimo prietaisas, vandens ar purvo siurblys, bet ir armatūros įrankiai.