Viena iš geriausiai parduodamų sekso prekių visame pasaulyje iki šiol išlieka prezervatyvai. Kodėl? Tai labai paprasta. Prezervatyvai yra pigesnė ir ne ką mažiau patikimesnė kontraceptinė priemonė nei bet kuri kita, esanti šioje rinkoje. Be to, vartotojai sutinka, kad prezervatyvų naudojimas yra paprastesnis ir nereikalaujantis tiek daug dėmesio (nors dėl šio aspekto reikėtų pasiginčyti), nei tuo tarpu kalbant apie kontraceptines tabletes. Todėl didžioji dalis žmonių mieliau sekso metu naudoja prezervatyvus.

PrezervatyvaiVertinant prezervatyvų istoriją matyti, kad jų raida yra akivaizdi. Prezervatyvai, kuriuos matome šiandieninėje rinkoje, yra pasižymintys didžiuliu asortimentu, kurį tuoj pat apžvelgsime. Tai taip pat yra vienas iš veiksnių, kuris vartotojus skatina pasirinkti šias apsisaugojimo priemones.

Medžiagos

Jei paklaustume, iš ko gaminami prezervatyvai, ką atsakytumėte? Didžioji dalis atsakymų būtų – lateksas. Tačiau tai tikrai nėra vienintelė medžiaga, naudojama šių apsisaugojimo priemonių gamybai. Be lateksinių prezervatyvų, taip pat galime rasti ir pagamintus iš poliuretano. Tai reiškia, kad tuomet, kai žmogus yra alergiškas lateksui, gali rinktis be latekso pagamintus prezervatyvus.

Dydžiai

Jei anksčiau buvo tik vienas standartinis prezervatyvų dydis, tai šiandien dydžių įvairovė yra didžiulė. Be abejo, jei prezervatyvus rinksitės maisto prekių parduotuvėse, vargu ar visuomet galėsite rasti jums tinkančio dydžio prezervatyvus. Tuo tarpu, kai tai darote internete – jūsų pasirinkimas nėra apribotas ir be vargo galite rasti tinkamiausią prezervatyvų dydį.

Lubrikantas

Skirtingi prezervatyvų gamintojai naudoja skirtingus lubrikantus. Kai kurie žmonės yra alergiški tam tikrų rūšių lubrikantams, todėl renkantis prezervatyvus, taip pat reikėtų atkreipti dėmesį ir į šį aspektą.

Tekstūra ir forma

Ne visi prezervatyvai yra vienodų formų ir tekstūros. Jei norite aštresnių ir malonesnių pojūčių, galite pasirinkti rantytus, taškuotus ar kitokiomis išorinėmis savybėmis pasižyminčius prezervatyvus. Kiekvienas vartotojas turi galimybę pasirinkti – tai labai paprasta, kai internetinėse prezervatyvų parduotuvėse siūloma tiek daug skirtingų modelių.

Spalva

Turbūt ne kartą pastebėjote, kad prezervatyvai yra labai įvairių spalvų. Tai lytiniam aktui gali suteikti dar daugiau žaismingumo ir smagumo.

Skonis

Tą patį galima pasakyti ir apie prezervatyvų skonį. Tai ypač aktualu, jei užsiimate oraliniu seksu. Svarbu atminti, kad skoninių savybių turinčių prezervatyvų nerekomenduojama naudoti vaginaliniam ar analiniam seksui.

Rezervuaras, prezervatyvo viršūnėlėje

Didžioji dauguma prezervatyvų viršūnėlėje turi rezervuarą. Tačiau nemenka dalis vartotojų nežino, kad prieš užmaunant prezervatyvą, reikėtų pasirūpinti, kad rezervuare nebūtų oro. Tai padidins šių priemonių teikiamą apsaugą.

Taigi, jei iki šiol manėte, kad prezervatyvai nėra priemonės, kurias norėtumėte naudoti lytinio akto metu, nes manėte, kad jie susilpnina malonius pojūčius, pats metas apsilankyti šiuolaikinėse internetinėse prezervatyvų ir kitų seksui skirtų prekių parduotuvėse. Tuomet galėsite įsitikinti, kad jūsų pirminė nuomonė buvo neteisinga.