Lenovo K3 Note

Kokybė taupantiems

Išmanieji telefonai perkami atsižvelgiant į įvairiausius kriterijus. Vieniems svarbiausia yra kamera. Kiti pirmenybę teikia vaizdo kokybei, atminčiai ar dviejų SIM kortelių funkcijai. Tačiau visi sutiksime, jog svarbiausia kad išmanieji telefonai pasižymėtų tinkamu kainos ir kokybės santykiu.

Ne paslaptis, jog rinkoje gausu pigių telefonų, kurių gamintojai nėra populiarūs. Iš tokių produktų dažniausiai klaidingai tikimasi menkos kokybės bei žemų specifikacijų. Kitoje spektro pusėje rasite itin brangius įrenginius, tačiau pasidomėję jų savikaina suprasite, jog nors ir siūloma aukšta kokybė, švelniai tariant gerokai permokate. Šių metų kovo mėnesį Lenovo išleido vieną optimaliausių variantų jūsų piniginei bei kasdieniam naudojimui. Tai ne kas kita, kaip Lenovo K3 Note, šie išmanieji telefonai ne tik užtikrins sklandų veikimą, bet ir sutaupys jums krūvą pinigų. Tad aptarsime kodėl verta rinktis būtent Lenovo K3 Note, bei kuo Lenovo K3 Note kaina geresnė už panašios kokybės produkciją.

Išmanieji telefonai su puikiu vidum

Visų pirma – įrenginio vidus. Aštuonių branduolių, 1,7 GHz MediaTek MT6752 centrinis procesorius net ir už aukštesnę kainą laikomas didžiuliu privalumu. Juolab atsižvelgiant į tai jog naujausi, populiariausi madingojo Apple išmanieji telefonai dažniausiai neviršija dviejų branduolių. Turintis 2GB RAM operacinės atminties, Lenovo K3 Note neabejotinai išspaus iš jos viską ką gali.

Kitas kriterijus – vidinė atmintis. Šis produktas turi 16GB vidinės atminties, kurią galėsite praplėsti dar 32GB. Artimiausi konkurentai šiam įrenginiui – Xiaomi Mi 4i bei bei Meizu M1 Note pasižymi tokia pačia vidine atminti, tačiau nesuteikia jums galimybės ją dar kiek nors praplėsti.

Taip pat vertėtų paminėti įrenginio akumuliatorių. Nors šie išmanieji telefonai yra 8mm storio (ganėtinai ploni, tačiau šiuo atžvilgiu kiek brangesnis Xiaomi Mi 4i juos pralenkia) Lenovo K3 Note telpa net 3000 mAh talpos išimama baterija. Tai reiškia du privalumus. Ilgai neišsenkančią bateriją, bei galimybę įsigyti antliekamą akumuliatorių.

Lenovo K3 Note kamera

13MPI automatinio fokusavimo kamera su dviguba LED blykste už tokią menką kainą paverčia telefoną dar praktiškesniu. 5MP priekinė kamera taip pat leis užfiksuoti save nuostabios kokybės nuotraukose. Už panašią kainą įsigiję Xiaomi Redmi Note 4G ar Huawei Honor 4C gausite panašias kameras, tačiau šie išmanieji telefonai suteiks jums vos 720p kokybės vaizdą, bei seilpnesnį centrinį procesorių. Tad Lenovo K3 Note neabejotinai yra patys geriausi išmanieji telefonai šioje kainų kategorijoje.