Naujausi masažuokliai tikrai atrodo pakankamai sudėtingai – skirtingos funkcijos, įvairus galingumas, komplektacijoje esanti instrukcija, o kartais ir ji negali paaiškinti, kaip vis dėlto masažuokliu naudotis. Tačiau yra ir kur kas paprastesnių prietaisų. Populiarusis galvos masazuoklis, kurį kažkas gan vykusiai pavadinimo orgazmotronu, o pavadinimas ėmė ir prilipo, šalia kitų masažui skirtų prietaisų atrodo it nesusipratimas. Bet neapsigaukite – vos iš 10 ar 12 lankstaus metalo vielų, kurių galiukai padengti apsauginiu gumos burbulėliu, ir rankenėlės pagamintas masažuoklis yra tikrai ne prastesnis už 100 eurų kainuojančius išradimus.

MasazuoklisTaip, nepadės orgazmotronas atsikratyti celiulito ar nugaros skausmo, tačiau šis paprastas, į ilgakojį vorą panašus daikčiukas gali padėti atsipalaiduoti, pašalinti stresą po sunkios dienos ir sukelti tikrą emocijų bei pojūčių bangą.  Teigiama, kad stipriausias poveikis juntamas, kai masažą atlieka artimas žmogus ar mylimasis. Ši teorija grindžiama prielaida, kad pakaušis – itin intymi zona, prie kurios paprastas nepažįstamasis neprieis, tiksliau – nebus prileistas. Taigi artimojo atliekamas masažas sukelia geriausias emocijas bei fizinius pojūčius.

Pagal vieno atlikto eksperimento duomenis galima teigti, kad nėra nė vieno žmogaus, abejingo galvos masažuoklio efektui, bet visi jį jaučia skirtingai. Jei vienas asmuo masažo metu jautėsi labai ramiai, atsipalaidavęs ir mėgavosi per visą kūną bėgiojančiais šiurpuliukais, kitas teigė vos jutęs prisilietimus. Svarbu ne tik tai, kas ir kaip atlieka masažą, bet ir masažuojamojo asmens gebėjimas užsimiršti bei atsipalaiduoti  – kartais susikaupusi įtampa ir uždarumas neleidžia mėgautis net tokiu dalyku, kaip masažas.

Specialistai teigia, kad orgazmotrono efektyvumas yra toks intensyvus dėl galvos epidermyje esančių Merkelio ląstelių. Jos atsakingos už jutimų impulsų perdavimą smegenims, o kai yra stimuliuojamos masažo metu  – ima gaminti laimės hormoną serotoniną. Šis hormonas sumažina skausmą, pakelia nuotaiką, stimuliuoja imuninės sistemos atsinaujinimą. Zonų, kuriose yra daugiausiai Merkelio ląstelių, masažas pašalina nervinę ir fizinę įtampą.

Įrodyta, kad paprastas galvos masažas gydo nemigą, migreną, padeda sušvelninti galvos skausmą ir pamiršti stresą. Vos porą eurų kainuojantis prietaisas gali tapti puikia atsipalaidavimo priemone. Tad kodėl jo neįsigijus ir nepaprašius antrosios pusės masažo?