grazios durysNuosavi namai – tarsi pilis, kuri mus turi apginti nuo aplinkos. Nieko keisto, kad daugelis žmonių investuoja visus finansus, kad tik pavyktų gyventi be jokio galvos skausmo. Ypač lietuviai, kuriems namai yra labai svarbus aspektas gyvenime. Saugumą namuose formuoja daugelis veiksnių: kokybiški langai, šarvo durys, tinkamas stogas ir kt. Šįkart norėtumėte pakalbėti apie šarvo duris, kurios paskutiniu metu vis intensyviau ir dažniau aptariamos. Kol vieni džiaugiasi jas įsigiję, tuo tarpu kiti teigia, jog pastarosios ne ką saugesnės nei kitos durų galimybės. Kaip yra iš tiesų?

Kodėl šarvo durys tokios rekomenduotinos?

Kadangi egzistuoja labai plati durų pasiūla, nieko keisto, kad daugelis žmonių trokšta žinoti, kodėl verta pasirinkti būtent šias duris. Siekdami, kad pasirinkimas būtų tikrai objektyvus – pateikiame pliusus, kurie turėtų paskatinti įvertinti galimybę.

  1. Šarvo durys yra pats saugiausias pasirinkimas, koks tik egzistuoja. Galima paminėti, kad medinės taip pat kokybiškos ir tvirtos, tačiau plieninės – nepakeičiamos. Reiškia, kad jeigu norite būti tikrai saugus, tuomet šios durys Jums būtinos.
  2. Stilistiniu aspektu šios durys taip pat mėgstamos, kadangi jos puikiai tiek prie modernaus, tiek prie klasikinio interjero.
  3. Šio tipo durys gaminamos ir pagal individualius užsakymus, taigi gali būti montuojamos bet kur. Saugus pjovimas vandens srove garantuoja, kad pasirinkta durų forma bus tiksli milimetriniu mastu. Tiesiog, kad ir koks neįprastas Jūsų namų išplanavimas – šarvo durys vistiek gali būti pasirenkamos ir įstatomos.
  4. Kainos aspektu gali pasirodyti, kad jos brangokos, tačiau reikia įvertinti tai, jog tai ilgaamžis daiktas. Jokie gamtos veiksniai netrukdys durims tikslingai funkcionuoti.
  5. Esant poreikiui šios durys gali turėti ir langelį arba skylę paštui mesti. Įvairių pasiūlų galima rasti tiek jau pagamintose duryse, tiek užsisakant pagal savo poreikius.

Akivaizdu, kad iš nerūdijančio plieno pagamintos durys – puikus pasirinkimas. Daugelis žmonių džiaugiasi šia galimybe, kadangi paprasčiausiai įsigiję duris pradėjo kur kas saugiau jaustis. O tai svarbu kiekvienam žmogui ir nesvarbu, ar gyvenate nuosavuose namuose, ar daugiabutyje.

Kaip pasirinkti šarvo duris?

Jeigu jau įsitikinote, kad šarvo durys tikrai yra geras pasirinkimas, tokiu atveju laikas susipažinti su pasiūla ir iš visų galimybių pasirinkti tą, kuri atrodo labiausiai tinkama. Svarbiausia, jog egzistuojanti pasiūla labai plati, tad paieškos nebus ypač ilgos.

  • Kaina. Skirtingos šarvo durys kainuoja skirtingas sumas. Visada labai naudinga nusistatyti pinigų sumą ir pagal tai ieškoti gaminio, kuris jums prieinamas.
  • Dizainas. Šarvo durys gali labai skirtis savo dizainu ir džiugu, kai kiekvienas atranda tai, kas jam labiausiai tinka.
  • Įvertinkite ir saugumo lygmenį. Atitinkamai nuo storio vienos gali būti labiau, o kitos mažiau apsaugančios.
  • Kai kurios šarvo durys yra atsparios ugniai, tad jeigu norite apsisaugoti ir nuo to – rekomenduojame įsigyti šias lietuvių ypač pamėgtas duris.

Svarbiausia – saugumas, o savo namuose visi norime jaustis saugiai. Kadangi pasiūla labai plati – skirkite laiko lyginimui. Taip užsitikrinsite, kad įsigytos durys visapusiškai patenkins Jūsų poreikius.