klasiski namaiKlasikinis interjeras namuose dažniausiai pasirenkamas tuomet, kai patalpos yra gana erdvios. Kadangi šiuolaikiniai būstai yra gana maži – siekiant nesumažinti erdvės pojūčio taip pat pasirenkamas ir minimalistinis interjeras, visgi, klasikiniai baldai vis dar yra madoje, tik reikia žinoti, kaip tokį stilių galima susikurti ir kokie baldai geriausiai atspindi klasiką.

Klasikiniai baldai – puikus pasirinkimas. Rekomenduojame juos pirkti internete, kadangi virtualios prekybos vietos suteikia kur kas daugiau pirkimui aktualių pliusų.

  1. Virtualiose prekybos vietose parduodami baldai dažniausiai yra kur kas mažesnėmis kainomis, tad jeigu norite sutaupyti – pasirinkite šį variantą.
  2. Tuo pačiu dažniausiai internetinėse prekybos vietose egzistuoja kur kas platesnė pasiūla, taigi kiekvienas gali atrasti tai, kas jam tinka labiausiai.
  3. Žinoma, pirkti internetu yra kur kas greičiau ir patogiau, taigi jeigu vertinate šiuos aspektus – pirkite atitinkamose vietose.
  4. Patogu, kai baldai yra pristatomi iki pat namų durų. Komfortas – būtina sąlyga pirkimui.

Klasikiniai baldai ir kitos smulkmenos namuose padeda susikurti tam tikrą interjerą. Šiame tekste pateiksime taisykles, kurių laikantis pavyks pasiekti norimą dizainą. Žinoma, greta to visada naudinga pasikonsultuoti su profesionalais. Ilgametė patirtis leidžia patarti ir rekomenduoti.

Spalvos. Dažniausiai dominuojantys klasikiniai baldai būna kiek tamsesnių ir tikrai ne ryškių spalvų. Puikiai tik visos natūralios žemės spalvos: šviesiai arba tamsiai ruda, žalia, dangaus mėlyna. Tiesa, kiekviena pasirinkta spalva turi būti derinama prie visų kitų smulkmenų, kurie yra kambaryje.

Stilius. Klasikiniai baldai dažniausiai yra puošti įvairiausiais raižiniais, smulkmenomis. Sofos yra aptrauktos gėlėtais gobelenais, kurie kuria jaukumo įspūdį. Jeigu modernus stilius dažniausiai yra vienos spalvos, tai klasikinis – priešingai. Kuo daugiau raštų.

Medžiaga. Klasikiniai baldai dažniausiai gaminami iš medžio. Jeigu pasirenkami ne mediniai, tuomet tokios medžiagos, kurią nesunkiai būtų galima deformuoti taip, kad atrodytų tarsi medinė (pavyzdžiui – plastikas).

Smulkmenos. Klasikinis interjeras namuose puikiai atsiskleidžia per tam tikras smulkmenas. Mini pagalvėlės ant baldų, nuotraukos rėmeliuose, paveikslai ir pasodintos gėlės – klasikiniam interjerui būtinos detalės. Tiesa, dar kartą pakartosime, kad viskas turi būti suderinta. Tik taip galima gauti puikų interjerą, kuris patenkins jūsų lūkesčius.

Aišku, kad visos smulkmenos yra svarbios, tačiau geriausiai klasikinį interjerą namuose kuria baldai. Egzistuoja platus jų pasirinkimas, tad ieškant visada reikia atkreipti dėmesį į daug smulkmenų, kad būtumėte tikras, jog pasirinkote pačias geriausias alternatyvas iš visų egzistuojančių. Kad ir kur planuojate pirkti baldus, kad ir kokių jums reikia – baldai bus greičiau atrandami jeigu atsakysite sau į kelis klausimus:

  1. Kiek pinigų galite išleisti konkrečiai vienam baldui?
  2. Kokios medžiagos baldas jums yra reikalingas ir koks labiausiai tiktų formuojamame interjere.
  3. Žinoma, siūlome įvertinti ir dydžio aspektus, kadangi ne visada poreikiai dera prie galimybių.
  4. Nepamirškite, kad visada naudinga pasidomėti ar baldui yra suteikiama garantija. Jeigu iškils kokios nors problemos – tokiu atveju jos gali būti gana skubiai išspręstos.

Baldai neatsiejama mūsų gyvenimo dalis. Skirkite laiko jų paieškoms ir pasirinkite tokius, kurie labiausiai patenkintų jūsų poreikius. Nes tie kurie ieško – visada atranda.