Jau seniai savo pačių namuose jaučiatės prislėgti ir negalite tinkamai atsipalaiduoti? Tos pačios sienos ir daiktai jus slegia? Nebegalite pakęsti tų pačių spalvų? Jei taip, tuomet nieko nelaukus pradėkite savo būsto atnaujinimo darbus. Juk puikiai suprantama, kad visuomet ateina laikas, kai tenka atsinaujinti (ir tai galioja bene bet kuriai sričiai) – ne tik todėl, kad mus supanti aplinka pasensta morališkai, tačiau ir todėl, kad daiktai ilgainiui nusidėvi ir praranda savo tikrąją prekinę išvaizdą. Taigi, prieš pradedant atsinaujinti, turite sudaryti aiškų darbų planą, kurį įgyvendintumėte atsižvelgiant į savo lūkesčius ir norus.

laminato klojimasTinkamų spalvų pasirinkimas. Kai kalbame apie būsto atnaujinimą ir interjero kūrimą, negalime pamiršti spalvų pasirinkimo ir jų suderinamumo. Kaip bebūtų, tačiau būtent spalvos turi didžiausios įtakos mūsų nuotaikai, todėl jei pasirinksime netinkamai, net ir patys naujausi bei moderniausi baldai ir kitos interjero detalės negalės mums suteikti norimo komforto ir sukurti jaukios atmosferos. Jei nežinote, kokias spalvas reikėtų pasirinkti, pasinaudokite internetu ir peržiūrėkite įvairius interjero tematikos tinklalapius, kuriuose neabejotinai rasite jus dominančią informaciją.

Jūsų būsto grindys. Nemaža dalis žmonių bene visą savo dėmesį nukreipia į kitus dalykus, visiškai pamiršdami apie grindis. Tokios klaidos daryti nereikėtų, kadangi grindys turi didžiulės įtakos bendram namų interjerui. Turite nuspręsti ar bus atliekamas laminato klojimas, ar vis dėlto rinksitės parketlentes. Žinoma, tai nėra vieninteliai pasirinkimai, todėl pasidomėkite, ką šiomis dienomis rekomenduoja šios srities specialistai.

Sienų dekoravimas. Tai padeda mūsų namus paversti unikaliais ir jaukiais. Protingai pasirinktos spalvos, įvairios interjero detalės, fototapetai bei kiti sprendimai gali padėti pasiekti norimą rezultatą.

Čiužiniai ir miegas. Atnaujinant savo būstą nereikėtų pamiršti bene svarbiausios namų erdvės, t.y. miegamojo. Jame praleidžiama daugiausiai laiko. Be to, tai yra pagrindinė vieta, kurioje galime pailsėti ir atsigauti, todėl daug dėmesio turėtumėte skirti ne tik miegamojo kambario interjero kūrimui, tačiau ir lovai bei čiužiniui. Kuo kruopščiau ir atidžiau pasirinksite šias dvi detales, tuo geriau išsimiegosite ir pailsėsite.