Šiomis dienomis lygi, švari ir sveika oda yra tai, ko siekia bene kiekviena moteris. Ir nors kai kurios moterys iš prigimties turi tobulai atrodančią odą, vis dėlto didžiajai daliai moterų tenka susidurti su vienokiais ar kitokiais nepatogumais. Pavyzdžiui, neretai papildomas problemas sukelia depiliacijos procedūros, kurias įgyvendiname pačios, pvz., naudodamos skutimosi peiliukus. Tačiau laimei, visuomet yra efektyvesnių alternatyvų, kurios padeda tokių nepatogumų išvengti.

plaukeliu salinimas lazeriu

  • Taigi, visų pirma pradėkime nuo to, kas daugeliui moterų yra svarbiausia – tai odos plaukelių šalinimas. Vienos renkasi jau minėtą skutimąsi naudojant skutimosi peiliukus. Tuo tarpu kitos keliauja į kosmetologų kabinetus, kuriuose atliekamos depiliacijos procedūros (karštu vašku, cukrumi, siūlu ir kt.). Tačiau vėlgi, tai nėra vieninteliai ir patys efektyviausi galimi pasirinkimai. Pastaruoju metu sparčiai populiarėja plaukelių šalinimas lazeriu, kuris atliekamas šios srities specialistų. Būtent plaukelių šalinimas lazeriu odos plaukelius geba pašalinti ilgesniam laikui, todėl apie papildomas depiliacijos procedūras tokiu atveju galima pamiršti.
  • Žinoma, plaukelių šalinimas nėra vienintelė grožio priežiūros užduotis, kuri aktuali moterims. Ne ką mažiau svarbi ir bendra veido odos priežiūra. Tai yra pakankamai sudėtinga užduotis, kadangi kiekvienos moters oda yra labai skirtinga, o tai reiškia, kad būtina rasti grožio puoselėjimui skirtus produktus, kurie atitinka konkretų odos tipą ir gali pagelbėti sprendžiant atitinkamas odos problemas. Be abejo, nemanykite, kad tai pavyks padaryti akimirksniu. Kadangi rinkoje yra labai daug skirtingų produktų, puikiai suprantama, kad kartais galime įsigyti tai, kas vis dėlto netiks mūsų odai, todėl apsišarvokite kantrybe ir stenkitės rasti tinkamiausius produktus.
  • Taip pat nereikia pamiršti ir viso kūno odos priežiūros. Kaip bebūtų keista, tačiau kūno odos priežiūrai įprastai skiriama mažiausiai dėmesio, todėl nedarykite tokios klaidos – kartas nuo karto nušveiskite odą, reguliariai tepkite ją jos tipą atitinkančiu kremu ir nepraleiskite progos apsilankyti masažo procedūrose.
  • Plaukams reikėtų skirti ne ką mažiau atidaus dėmesio ir pastangų, todėl lygiai taip pat kaip ir odos priežiūros atveju, rinkitės tik jūsų plaukų tipui tinkančias priemones.