Dienos akcija

Dienos akcija

Visi žmonės naudojasi mobiliaisiais telefonais. Kiekvieną dieną žmogus naudojasi telefonu apie 1 valandą, jeigu žmogaus darbas susijęs su telefono skambučiais tada žmogaus gyvenime mobilusis telefonas yra vienas iš svarbiausių  daiktų. Dar prisiminus senus laikus, apie 10 metų atgal, mobiliųjų telefonų beveik nebuvo, daugelis žmonių naudojosi paprastais, laidiniais telefonais, mokėdami fiksuotą mokestį į mėnesį, beabejos jeigu neskambindavo į užsienį. Vėliau metams bėgant atsirado laidiniai telefonai, su kuriais galima buvo vaikščioti po butą ir laisvai bendrauti su norimu žmogumi, tada žmonės pradėjo galvoti, svajoti apie mobiliuosius telefonus. Niekas nežinojo kaip jis atrodys ir niekas negalvojo jog mobiliųjų telefonų industrija taip sparčiais augs. Praėjus dar porai metų vis daugėjo mobiliųjų telefonų aparatų, su kiekviena diena daugiau žmonių galėjo juos įsigyti ir naudotis.

Telefonų firminiai ženklai smarkiai plito: HTC, Nokia, Sony ericsson, Huawei, Samsung, Siemens. Jau dabar žinome jog Sony ericsson imonė bankrotavo ir ją išpirkus, telefono aparatai pakeitė pavadinimą į Sony. Naujas išleistas telefonas į rinką, kainuoja apie 1800-2300 litų. Atskira kalba eina apie Apple iPhone telefonus, nes jie kainuoja apie 2600-3500 litų. šie mobilieji aparatai pasižymi savo operacine sistema iOS bei korpuso ir charakteristikų duomenimis. Šiuo metu leidžiami telefonai su Android sistema, pilnai patenkina žmonių lukesčius. Touch screen’as, lengvas naršymas internete, aukštos kokybės vaizdo bei foto medžiaga, patogus naršymas, QWERTY klaviatūra ekrane, tai viskas padaryti dėl žmonių lengvo naudojimosi telefonais. Dažnais užsiduodame klausimu – kas patogiau, ar naujas spaudomojo ekrano telefonas, ir senesnis telefonas su klavišais, bet pastebim jog senų telefonų salonai nebeparduoda, o parduodami tik nauji, paskutinės leidybos telefonai. Dažnai žmogui tenka susimąstyti, kaip ir man reikėjo, dėl naujo telefono didelės kainos, bet tai lengvai išsprendžiama, bent jau aš taip išsprendžiau. Pirkau telefoną HTC Desire HD internetu su Dienos akcija man jis apsiėjo tik 890 litų, kai salone toks kainuoja 1500 litų. Buvo tikrai nuostabi nuolaida. Šiuo metu telefono kaina dar atpigo, bet kai likau patenkintas sena kaina manęs neišgąsdino, kokybė nuostabi, ekranas veikia puikiai, foto kamera fotografuoja nuostabiai, operacinė sistema Android 2.3 tuo metu buvo naujausia versija.

Siūlau visiems prieš perkant naują mobilųjį telefoną, panaršyti internete ir susirasti nuostabių pasiūlymu bei nuolaidų. Būtent aš apsipirkinėju internete vos ne kiekvieną dieną, nes nuolat pastebiu didelį prekių pasirinkimą, mažesnes kainas nei parduotuvėse ir daug geresnę kokybę. Juk visi žinome, kad internetu galima užsisakyti netgi maistą, o su naujuoju telefonu, labai patogu naršyti internete ir man net nereikia būti namie, galiu naudotis internetu stebėti naujienas, naujas akcijas nuotoliniu būdu telefono pagalba. Siūlau visiems pagalvoti apie atsinaujinimą, daugumą žmonių naujos technologijos gąsdina, bet naujos kartos mobilūs telefonai yra labai patogūs.