paskolosDažnas skolinasi internetu, tačiau ne visi žino kokios būna paskolų rūšys. O pasirodo yra nemažai paskolos rūšių, ar teko apie visas girdėti? Jeigu ne, padėsime jus apšviesti ir papasakosime plačiau

Sms kreditas – tai viena iš naujausių paskolos rūšių. Paskolą ar kreditą galite pasinaudoję savo išmaniuoju telefonu. Viskas yra labai paprasta, sugebės tiek jaunas, tiek pagyvenęs žmogus. Užtenka nusiųsti sms žinutę trumpuoju telefonu dėl paskolos paraiškos, ir aišku per kelias akimirkas gausite atsakymą, jeigu atitinkate keliamus kriterijus, tai jums nusišypsojo sekmės ir galite laukti pinigų savo asmeninėje banko sąskaitoje. Sms kreditas tai greitas būdas.

Paskolos studentams, tai viena iš specializuotų paskolos rūšių, kurias gali gauti studentai. Į tokias paskolas pretenduoja tie, kurie neturi pinigų susimokėti už studijas universitete ar kolegijoje. Taip pat galima gauti paskolos studentams pragyvenimui. Už paskolos pinigus galėsite susimokėti už bendrabutį, bei dar liks pinigų pragyvenimui.

Būsto paskola, tai viena iš seniausių paskolos rūšių, kurios principas gauti paskolą ir už tuos pinigus įsigyti nuosavą būstą. Tai galite būti butas ar naujas namas, viskas priklauso nuo jūsų poreikių. Kol kas mūsų finansinėje rinkoje, tokias paskolas suteikia tik komerciniai bankai. Jeigu jums prireikė būsto paskola tai pats laikas kreiptis į artimiausio banko skyrių, kuriame banko darbuotojai sudarys sutartį ir suteiks kreditą.

Pirma paskola nemokamai tai viena iš paskolos akcijų. Viskas labai paprasta, tai būdas išvengti mokėti palūkanų. Šitas pirma paskola nemokamai pasiūlymas galioja skolinantiems internetu pirmą kartą. Jeigu sugalvojote pasiskolinti pinigų internetu, dažniausiai reikia mokėti palūkas už pasiskolintą sumą, tačiau skolinatiems pirmą kartą ir pasinaudojus šiuo pasiūlymu galite nemokėti jokių palūkanų. Vėliau šiuo pasiūlymu pasinaudoti nebegalėsite toje pačioje greitųjų kreditų bendrovėje, tačiau galite kreiptis į kitą įmonę teikiančias paskolas ir sulaukti šio pasiūlymo.