paskolos telefonuDaugelis vartotojų jau įsitikino, kad paskolos telefonu neišduodamos. Kai kuriems asmenims telefonu gauti paskolą pavyksta, tačiau reikia pabrėžti, kad visa skolinimo procedūra vyksta standartiniu būdu – paraiška turi būti patvirtinama simboliniu vieno cento mokesčiu. Žinoma, kiek ilgai tai tęstis – neaišku, nes vis dėlto – Lietuvos bankas kartu su mobiliojo ryšio operatoriais atneš naujovių. Mat, neužilgo planuojama leisti asmenims atsiskaityti telefonu, o tai reiškia, kad visas kredito paraiškas bus galima patvirtinti ir telefonu. Dabar telefonu kredito paraiškų patvirtinti negalima, nes kredito bendrovės negali tinkamai identifikuoti besiskolinančių asmenų. Dažniausiai telefonu atliekamas visas pokalbis, kurio metu išsiaiškinamos tik preliminarios skolinimosi detalės.

Paskolos telefonu išduodamos nebent su specialiu kodu.

Kartais dar galima rasti kredito įstaigų, kurios išduoda paskolas naudojant specialų kodų generavimo metodą. Klientas į savo telefoną gauną specialiai jam priskirtą unikalų kodą, kuriuo jis patvirtina kredito paraišką. Tai padeda išvengti to registracijos mokesčio. Tačiau, būtina žinoti, kad tokiu principu patvirtinamos paraiškos niekaip nesuteikia galimybės gauti paskolas kitais būdais, o ne į banko sąskaitas. Tai reiškia, kad paskola išduodama pervedant jos sumą į banko sąskaitą. Žinoma, kiti kreditai išduodami ir į rankas, tačiau tokiais atvejais jau tenka kažkur vykti. Taip pat pabrėžtina, kad refinansavimas internetu irgi siūlomas panašiu principu.

Taip pat verta akcentuoti, kad visai neseniai įsigaliojo ir fiksuotas mokestis už banko sąskaitas, o tai įpareigojo komercinius bankus neimti jokių mokesčių už pervedimus ar lėšų įskaitymą. Būtent dėl to dabar mokestis iš banko nebūtų laikomas kažkokiu sunkumu.

Paskolos telefonu neišduodamos tiesiog dėl saugumo spragų.

Anksčiau, kai kreditoriai dar ne taip ir kruopščiai vertino klientų duomenis, jie patirdavo daug nuostolių dėl sukčiavimo, nes daug sukčių naudodavo naujas SIM korteles ir taip imdavo kreditus kitų žmonių vardu. Dėl šios priežasties daugelis paskolų teikėjų atsisakė šio metodo išduoti paskolas tvirtinant jų paraiškas telefonu. Jeigu jums reikia greito kredito, tai turėkite galvoje, kad paskolos telefonu išduodamos labai retai, todėl visuomet siūloma įvertinti visas aplinkybes. Naudokitės paprastomis paraiškos patvirtinimo sistemomis, kurias siūlo geriausias skolinimosi sąlygas siūlantys kreditoriai.