paskolos is privaciu asmenuGyventojams, kuriems šiuo itin sunku įmokėti kredito įmokas, reikėtų pasidomėti ar paskolos iš privačių asmenų nebūtų tinkamas būdas išvengti prasiskolinimo. Iš privačių kreditorių besiskolinantys asmenys dabar gali sutaupyti ženkliai didesnes sumas, nes vis dėlto – šie kreditoriai paskolas išduoda daug mažesnėmis palūkanomis. Imdami paskolą iš privačių asmenų, jūs galite išlošti – galite pratęsti skolų grąžinimo terminą, galite sumažinti mėnesio įmokas ir tuo pačiu galite kaip reikiant sumažinti bendrą įsiskolinimų sumą. Žinoma, nereikia pamiršti, kad Lietuvoje kredito teikėjai nori, jog asmenys būtų mokūs ir laiku vykdantys įsipareigojimus, tad jeigu jums reikės paskolos iš privačių asmenų, tai jiems turėsite įrodyti, jog gaunate pajamas ir esate geros finansinės reputacijos.

Paskolos iš privačių asmenų negali tikėtis tie žmonės, kurie jau turi bėdų su antstoliais.

Visgi Lietuvoje yra daug asmenų, kurių finansinė padėtis yra nepavydėtina – jie turi mokėti nemažas sumas antstoliams. Jeigu jūs esate iš tų asmenų, tai paskolos neturėtumėte tikėtis niekur. Paprasčiausiai, tie kurie negrąžina skolų ir jau turi problemų su skolų išieškojimo bendrovėmis ar antstoliais, jau yra įrašyti į skolininkų sąrašus. Turėtumėte žinoti, kad skolininkų sąrašuose registruoti vartotojai negali gauti jokių paskolų, o taip pat nei vienas paslaugų ar prekių pardavėjas nenorės turėti reikalų kuomet kalba pasisuks apie pirkimą išsimokėtinai.

Visos paskolos iš privačių asmenų išduodamos remiantis tam tikra Lietuvoje įsigaliojusia skolinimo tvarka. Jeigu esate nemokus ir problematiškas asmuo, tai tikrai negalėsite gauti jokios paskolos.

Paskolos iš privačių asmenų dažniausiai imamos ir refinansavimo atvejais.

Jeigu jūsų pagrindinis tikslas yra padengti iš anksčiau susidariusias skolas, tai privačių asmenų galite teirautis ir dėl refinansavimui skirtų kreditų. Jie irgi išduoda tokias paskolas gana geromis sąlygomis. Pabrėžtina, kad privačiai skolinantis galima ne tik gauti mažesnes palūkanas – privatūs kredito teikėjai dažnai leidžia skolintis gerokai ilgesniam laikotarpiui t.y. iš jų paėmę paskolas galite grąžinti skolas net per kelerius metus. Jeigu jums reikia pinigų kuo skubiau, tai tokiais atvejais reikėtų pagalvoti apie tradicines paskolų bendroves, nes privatūs asmenys vargu ar jums galės greitai paskolinti pinigų.