paskolos bedarbiamsDažnas mūsų lankytojas klausia ar galima gauti paskolos bedarbiams. Atsakant į šį klausimą, taip, paskolos bedarbiams yra suteikiamos. Jos būna dviejų rūsių: paskolos be užstato ir paskolos su užstatu. Dažniausia žmonės bijo imti paskolą su užstatu, nes bijo rizikuoti savo turtu, bijodami, kad jį praras. Tačiau skolintojai dažnai kaip užstatą priima mažiau vertingus daiktus. Paskolos suma su užstatu būna didesnė, taip pat mažesnės palūkanos ir lankstesnės grąžinimo sąlygos.

Paskolos bedarbiams yra suteikiamos greitųjų kreiditų bendrovių. Tokias paskolas galima gauti prekybos centre arba internetu. Pirmu atveju užtenka nuvykti į artimiausią prekybos centrą, informacijos skyriuje jus aptarnaus skyriaus darbuotoja, kuri padės jums. Taip pat svarbu, kad turėtumėte kokį nors asmens dokumentą, tinka vairuotojo pažymėjimas ar tapatybės kortelė. Būtina, kad dokumentas galiotų, nebūtų pasibaigęs, tokių atveju jūsų negalės aptarnauti. Dar reikės nurodyti savo telefono numerį, kuriuo susisieks specialistas dėl papildomų klausimų. Jeigu Jūsų paraiška patenkinama, pinigus galėsite atsiimti grynaisiais iškart vietoje.

Jeigu jūsų pirmas variantas netenkina, nenorite keliauti į prekybos centrą, tuomet visą tai galite greitai padaryti internetu. Pradžiai išsirenkate kokią paskolas teikiančią įmonę, užsiregistruojate pas juos sistemoje, tai yra internetiniame puslapyje. Kai registruositės privalėsite užpildyti savo pagrindinius duomenis, tokius kaip vardas, pavardė, asmens kodas, gyvenamoji vieta, miestas, telefono numeris bei aišku sąskaitos numeris. Kai registracija baigta, būtina pasirinkti norimą sumą bei laikotarpį, kuriam norite pasiskolinti pinigų. Kai viskas padaryta, belieka laukti. Ilgai laukti nereikia, per kelias trumpas minutes gausite atsakymą. Dar kartais prieš gali susisiekti įmonės darbuotojai dėl papildomų klausimų, nori dar pasitikslinti pvz dėl tapatybės kortelės numerio. Pinigai paskolos pervedami greitai į jūsų sąskaitą ir galite jais disponuoti kur norite.