Jei greitųjų kreditų paslauga ketinama naudotis pirmąjį kartą, ganėtinai svarbu kruopščiai išsiaiškinti visas su šia paslauga susijusias peripetijas. Vieni iš pirmųjų aspektų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesį renkantis kreditorių yra tai ar kreditorius vykdo saugumo politiką, ar suteikiami kreditai be registracijos mokesčio, koks yra kredito aptarnavimo greitis bei esminės sąlygos. Taip pat labai svarbu išsiaiškinti asmeninį savo kredito limitą tam tikroje kompanijoje. Kredito limitas – tai tam tikra didžiausia skolinimosi suma, kuri nustatoma kiekvienam vartotojui individualiai. Šie kriterijai yra bene vieni aktualiausių aspektų, kuriuos atidžiai išsinagrinėjus, vartotojas turi bene pačias tinkamiausias sąlygas patikimam bei stabiliam skolinimuisi užsitikrinti.

KreditaiAkcentuojant vieną iš minėtų aspektų, būtų galima plačiau paaiškinti kas per paslauga yra kreditai be registracijos mokesčio. Tai vienas iš bene pačių aktualiausių šiuolaikinių greitųjų kreditų bruožų, suteikiantis sąlygas vartotojui greitai ir visiškai privačiai gauti greitąją paskolą internetu. Jokių papildomų registracijos apribojimų ar kitų paslėptų sąlygų nėra. Viskas ko reikia, tai tik interneto ryšys. Kaip ir įprasta greitoji paskola, šio tipo kreditas suteikiamas prisiregistravus prie internetinės kreditoriaus paskyros ir užpildžius prašymą gauti kreditą. Vienintelis skirtumas, kuris jau rodos yra gana akivaizdus yra tai, jog kreditai be registracijos mokesčio suteikiami nereikalaujant absoliučiai jokių išankstinių pinigų pavedimų kreditoriui.

Visa kita aptarnavimo koncepcija išlieka įprastinė. Vartotojui pateikus prašymą gauti kreditą, šis apsvarstomas vos per kelias valandas. Kadangi greitų kreditų aptarnavimo sistema yra itin automatizuota, po kredito prašymo patvirtinimo pinigai vartotojo sąskaitą pasiekia per itin trumpą laiko tarpą, įprastai neilgesnį nei viena para. Gana svarbu pabrėžti ir tai, jog kreditai be registracijos mokesčio yra aptarnaujami be jokių laiko ar vietos limitų, tad kiekvienas vartotojas gali laisvai naudotis šia paslauga iš visų pasaulio kampelių ir bet kuriuo paros metu.

Trumpai reziumuojant matoma, jog kredito įmonės, iš kurios ketinama skolintis, paieška turėtų prasidėti nuo paprasčiausio, bet galima sakyti, jog beveik esminio aspekto – greitojo kredito aptarnavimo sąlygų analizės.