ID-100213554Labai dažnai niekur nedirbantis žmogus, norintis prasimanyti pinigų įsigyti tam tikram daiktui, net nepagalvoja apie paskolas, nes šiuolaikinė sistema yra sudariusi įvaizdį, jog paskolas gauna tik pastovias pajamas turintys žmonės. Taip paskolas teikiančios bendrovės tartum apsisaugo nuo asmenų, kurie neišgali gražinti pinigų su palūkanomis, juos panaudos netinkamai ir veltui. Tačiau ką daryti nuolatinių pajamų negaunantiems žmonėms, kurie nori  vis dėlto gauti paskolą?

Viena iš išeičių yra paskolos už užstatą. Šio tipo paskolos reikalauja žmogaus, kaip pasižadėjimo gražinti pinigus įkeisti dalį savo nekilnojamojo turto. Tuo atveju, jei tu sulaužysi pasirašytos paskolos taisykles kredito teikimo bendrovė turės teisę konfiskuoti įkeistą turtą. Tai yra tartum  paskolos bedarbiams, nes asmuo gaus paskolą ir tuo pačiu galės naudotis savo įkeistu turtu.

Bedarbis visada gali kreiptis į kreditubirza , kurioje yra užregistruoti visi asmenys ir įstaigos, kurios norėtų paskolinti pinigų ir kurie norėtų skolinti. Tai yra labai patogi sistema. Niekur nedirbantis žmogus visada gali apsilankyti joje ir rasti asmenis, kurie yra pasiryžę paskolinti pinigų, net jei ir tu šiuo metu neturi didelių pajamų. Kartu asmenys naudojasi šia paslauga dėl įvairių kitų priežasčių, kadangi joje viskas vyksta kur kas paprasčiau ir čia yra kreipiamas mažesnis dėmesys į kredito istoriją.

Kitas būdas yra skirtas netekusiems darbą ir pasiėmusiems paskolą žmonėms. Tai yra paskolu refinansavimas. Ši paslauga gelbsti asmenims, dėl  staigaus sumažėjusio biudžeto neišgalintiems gražinti paskolos. Esminis jos principas yra tas, jog žmogus gali iš vienos paskolos pereiti į kitą. Tai gali būti kito pobūdžio paskola arba visiškai kita paskolą teikianti įmonė. Tai yra naudinga todėl, kad tu gali pereiti į tokią, paskolą, kurios terminas yra ilgesnis arba atvirkščiai mažesnis ir palūkanos taipogi mažesnės.

Pabaigoje galime daryti išvadą, jog ir niekur nedirbantis žmogus gali gauti paskolą. Reikėtų nepamiršti, jog už nieką niekas nieko neduoda, todėl vienu ar kitu atveju gautą pinigų dalį teks gražinti, tačiau su mažesnėmis palūkanomis ar su keletu galimų lengvatų.