Dažniausiai asmuo turintis daiktą, kurio jam nebereikia, bet jis dar yra geros būklės bando jį atiduoti arba parduoti. Kad nereikėtų klausinėti pavienių žmonių kam reikia to daikto ar siūlomos paslaugos yra tam tikrose vietose sukurtos skelbimų skiltys. Tai gali būti stendas mieste, internete, televizijoje radijuje ir t.t. Kadangi šiame moderniajame amžiuje pagrindinis informacijos perdavimo šaltinis yra internetas, tai ir žmogus norėdamas paskelbti žinią  juo naudojasi dažniausiai. O internetinių svetainių, kur galima talpinti skelbimus yra labai įvairių.

Dalis skelbimo svetainių yra tos, kurios taiko mokestį už talpinamą skelbimą tam tikram laikui, kaip pavyzdžiui paskolu skelbimai . Tai reiškia, jog tu patalpinęs skelbimą praėjus tam tikram terminui privalėsi mokėti už tai, jog jis ir toliau ten būtų.  Kartu norint, jei jis būtų populiaresnis ir dažniau matomas taip pat reikia papildomai mokėti pinigus. Tada tavo skelbimą patalpina į pirmuosius paieškos puslapius arba jį išryškina taip, kad jis išsiskirtų iš kitų.  Šis dalykas labai dažnai atbaido žmones ir jie ieško alternatyvų.

Kiti skalbimai būna tie, kuriuos norint pamatyti reikia užsiregistruoti ar netgi tapti tos svetainės nariu. Šie skelbimų portalai nėra labai populiarūs, nes jie turi daug specifinių reikalavimų, o žmonės vertina patogumą ir greitumą, todėl vos tik pamatę, jog reikia užsiregistruoti, pereina prie puslapio, kuris to nereikalauja. Tai pasako, kad puslapį lankosi nedidelis ratas žmonių, todėl ir pamatys skelbimą daug mažiau žmonių.

Galiausiai pati populiariausi skelbimu talpinimo rūšis yra nemokami skelbimai. Šių skelbimų portaluose ir susirenka daugiausiai žmonių. Juose skelbimų peržiūrų skaičiai būna žymiai didesni nei kituose, kadangi asmuo talpinantis skelbimą visada nori pažiūrėti kitų skelbimus, kurie irgi parduoda jį, kad galėtų palyginti kainas, o jeigu kaina priimtina dar jį ir nusiperka. Todėl tokie atsitiktiniai žvalginėjimaisi ir surenka daugiausiai peržiūrų.

Pabaigoje reikėtų pabrėžti, jog vis dėlto populiariausia vieta skelbimams yra internetas. O nemokamų skelbimų svetainės yra populiariausios, todėl visada norint parduoti daiktą geriausia pardavinėti ten, nes mokėtinas skelbimo populiarinimas pritraukia ne daugiau žmonių, nei šiuose svetainėse peržiūri įprastai. Lietuvoje populiariausias nemokamų skelbimų portalas šiuo metu yra skelbiu .lt.