Investavimas yra puikus būdas praturtėti. Tereikia žinoti kur, kiek ir kada investuoti.
Norint kažkur investuoti reikėtų pasitari su brokeriu. Investicijų brokeris – tai žmogus ar įmonė, kuri tau patars kur, kiek ir kada investuoti. Ji ne tiks patars tau šiuo klausimu bet ir pasiūlys investavimo planą.
Jūs galite investuoti, jei turite laisvų lėšų. Daug geriau investuoti į kažkurią įmonę ir užsidirbti pinigų, negu laikyti pinigus namuose, juk gi gali kas nors pavogti ar kitokia nelaimė įvykti. Jūs ne tik investuosite savo lėšas į kažkurią įmonę, bet ir galite turėti galimybę dalyvauti jos valdyme. Taip ne tik gausite pelną, bet ir tiksliai žinosite, kaip jis valdomas.
Gaunamo pelno dydis priklausys nuo investicijos sumos. Lengvai ir be jokių pastangų galite užsidirbti tikrai nemažai pinigų
Prieš investuojant turit patys arba padedami investicijų brokerio susidaryti investavimo strategiją. Turite nuspręsti kokiam laikotarpiui investuosite, kiek savo lėšų tam skirsite, kur investuosite, kad patirtumėte kuo mažiau nuostolių, . Labai svarbu yra tai apsvarstyti, tai tikrai ne vienos dienos darbas, kad vėliau nesigailėtumėte.
Taip pat prieš investavimą reikia gerai suvokti to riziką. Jūsų investuojama įmonė gali būti nepelninga ir bankrutuoti, gali kristi akcijų vertė ir jūsų turtas sumažėti. Svarbu, kad apsvarstytumėte savo pasirinkimą, aptartumėte jį su artimais žmonėmis.
Prieš investavimą, taip pat svarbu sužinoti veiksnius, lemiančius investuotojo, jūsų, pasirinkimą. Tai mokesčiai, kredito rizika, laukiamas pelnas, likvidumo, infliacijos ir kitos rizikos.
Jei norite investuoti į akcijas, pirmiausia turite nusipirkti jų. Akcijas galite nusipirkti vertybinių popierių biržose per tarpininkus. Jei biržoje akcijos yra kotiruojamos, jas daug lengviau nusipirkti. Tačiau jei jos yra nekorituojamos, gali iškilti keblumų. Kaip visada, pardavimas yra sunkesnis negu pirkimas. Parduoti akcija galima taip pat vertybinių popierių biržoje. Gali tekti padirbėti, kad jas parduotum, bet parduoti parduosi.
Prieš įsigyjant akcijas, šį sprendimą reikia labai gerai apsvarstyti. Tam tiks ir investicijų brokeris. Taip pat reikia žinoti rizikas, veiksnius ir kaip tai padaryti.