Kiekvienas gyvenime norime savo norus paverst realybe. Rodos, jau laikas būtų mesti nusibodusi darbą ir džiaugtis tuo, kad galima įgyvendinti savo norus. Visgi, daugelis žmonių svajonių yra susiję su pinigais. Jei turite idėją, kaip galima užsidirbti kur kas daugiau, tokiu atveju reikia nebijoti skolintis ir gautus pinigus investuoti į savo svajones. Investavimas i paskolas įkeičiant nekilnojamą turtą yra vieną iš labiausiai plintančių paslaugų. Tokiu atveju nereikia turėti pastovaus pajamų šaltinio, nereikia laiduotojo ar ko nors, kad galėtų patvirtinti, kad tikrai esate mokus. Viskas gana paprastai. Tiesiog įvertinus jūsų nekilnojamą turtą informuojama, kiek pinigų galite gauti ( dažniausiai iki 50 ar 60 procentų turto vertės ) ir jei pasiūlymas jus tenkina, tuomet paimkite pinigus ir įgyvendinkite savo norus. Savy .lt puslapyje galite rasti daugiau naudingos informacijos, kuris jums padės nuspręsti, ar investavimas pasitelkus savo nekilnojamą turtą tikrai yra geriausias pasirinkimas.

Investavimas i paskolas prasideda nuo to, kad pirmiausia reikia susirasti kompaniją, kuri jums sutiktų suteikti paskolą užstačius nekilnojamą turtą. Tuomet dažniausiai profesionalai ir pasako, kokią pinigų sumą konkrečiai galite gauti, kokie procentai jūsų laukia, galiausiai, per kiek laiko pinigus reikia atiduoti. Investavimas i paskolas laimi todėl, kad siekiant taip pasiskolinti nereikia turėti pastovių pajamų šaltinio, šiuo atveju tai būtų darbas. Kitos paskolos to reikalauja. Šio tipo pinigų gavimas gali būti vadinamas tarpine stotelę tarp paskolos ir investavimo. Kadangi apima tiek vieną, tiek kitą procesą.

Savy .lt puslapyje galite rasti daugiau naudingos informacijos, kuri padės apsispręsti ar šio pobūdžio pinigų gavimas jums tikrai yra priimtinas ir tinkamas.
Privatus kreditorius www.greitaslizingas.lt siūlo investavimo į paskolas su nekilnojamojo turto užstatu paslaugą. Investicija ypatinkai saugi už sąlyginai labia aukštą grąžą. Žinoma, tai nėra vienintelė investavimo rūšis, tad jei labai reikia pinigų, tačiau neturite nekilnojamo turto arba paprasčiausiai nenorite jo įkeisti, tuomet galite pasirinkti vieną iš žemiau įvardintų variantų:

  • Investavimas i paskolas (tai jau aptarėme)
  • Investavimas į obligacijas
  • Investavimas į akcijas
  • Investavimas į brangųjį metalą
  • Investavimas į brangius meno dirbinius
  • Investavimas į nekilnojamąjį turtą

Pasirinkimas platus, tad konkretus variantus jums padės džiaugtis tam tikru rezultatu. Svarbiausia, kad galimybės egzistuoja, tad jums tereikia pasirinkti konkretų variantą.