Įmonės Registracijos AdresasTie žmonės, kurie nori turėti nuosavą verslą žino, jog galimos įvairios steigiamų įmonių įteisinės formos (MB, IĮ, UAB ir pan.). Maža to, kiekvienas iš šių įmonių steigimo procesų yra sudarytas iš skirtingų veiksmų. Dėmesį verta atkreipti į tai, jog kai kurie iš jų yra mokami. Kurie iš šių etapų  yra mokami? Kiek už juos reikia mokėti? Tai klausimai, kurie labai aktualus tiems, kurie nori nuosavo verslo. Būtent į juos ir pateiksime atsakymus.

Registracijos adresas

Registracijos adresas yra vienas pagrindinių elementų (toks pat svarbus, kaip ir steigiamos įmonės pavadinimas). Tam, kad įmonė turėti registracijos adresą, jis turi būti suteiktos. Būtent už registracijos suteikimą ir tenka susimokėti įmonės steigėjui. Paprastai už šią paslaugą tenka sumokėti apie kelis šimtus litų.

Elektroninis parašas

Kalbant apie tai, kas yra mokama, o kas ne, reikia paminėti ir dar vieną svarbų elementą – elektroninį parašą. Kuo svarbus yra šis elementas? Būtent elektroninio parašo dėka yra daug lengviau tvarkyti kai kuriuos procesus. Elektroninis parašas yra ypač svarbus tuo atveju, jei įmonę planuojama steigti internetu – tokiu atveju nereikės susitikti gyvai su tam tikrų įstaigų atstovais, dokumentus galėsite patvirtinti tiesiog internetu.

Na, o pabaigai belieka tik pasakyti, jog yra ir kitų elementų, už kuriuos teks mokėti siekiant įsteigti įmonę. Tačiau negalima nepaminėti ir dar vieno svarbaus dalykų – konsultacijų. Kaip rodo praktika konsultacijos yra tai, kas labai domina tuos žmones, kurie dar tik galvoja apie nuosavą verslą. Dėmesį verta atkreipti  į tai, jog konsultacijos gali būti labai įvairios: teminės (jų metu informacija teikiama tik apie tam tikro tipo įmones) arba bendrinės (jų metu pateikiama informacija apie bet kurio tipo įmones). Savaime suprantama, jog nuo konsultacijos tipo bei trukmės, priklauso ir konsultacijos kaina.

Na, o baigiant šią temą, reikia paminėti, jog elementų, susijusių su įmonė steigimu, už kuriuos reikia mokėti, yra ir daugiau, tačiau galima išskirti keletą pagrindinių: konsultacijos, registracijos adreso suteikimas bei elektroninis parašas.