neoline x cop 9700Kelyje jaustis saugiais nori visi, tačiau ne visi sugeba apsirūpinti tinkama įranga. Dabar el. parduotuvės siūlo įvairiausius įrenginius, kurie fiksuoja vaizdą kelionės metu. Geriausia tai, kad tokie vaizdo registratoriai padeda apsisaugoti nuo įvairiausių įvykių sukeliamų finansinių pasekmių. Vienu populiariausiu pasirinkimu dabar laikomas neoline x cop 9700 vaizdo registratorius. Tai įrenginys, kuris ne tik fiksuoja viską kelionės metu, bet taip pat įspėja ir apie radarus visoje Lietuvoje ir ne tik. Šis vaizdo registratorius turi ir radarų detektoriaus funkciją, o tai reiškia, kad kelyje bus lengviau išvengti galimų nuobaudų dėl greičio viršijimo. Tiesa, tokią įrangą būtina rinktis prieš tai pasidomėjus tam tikrais niuansais.

Vaizdo registratoriai įprastai gali būti sumontuojami vos per kelias minutes ar net greičiau. Kai kurie įrenginiai išvis nereikalauja jokių specifinių žinių – juos tereikia sumontuoti prieš langą ir tiek. Neoline x cop 9700 vaizdo registratorius ir radarų detektorius pasirenkamas vis dažniau dėl to, kad šio įrenginio kaina yra kiek mažesnė nei kitų populiariausių įrenginių. Ši įranga veikia nepriekaištingai, o kaina yra prieinama kone kiekviena transporto priemonės savininkui.

Kalbant apie vaizdo registratorių naudojimą, būtina žinoti, kad vieni įrenginiai gali fiksuoti vaizdą tik vienu kampu, o kiti įrenginiai gali fiksuoti vaizdą netgi iš visų pusių. Paprastai kalbant, neoline x cop 9700 vaizdo registratorius fiksuoja viską iš vienos pusės, tačiau jeigu norite, kad viskas būtų įrašinėjama ir iš kitų, tuomet teks įsigyti kiek brangesnę įrangą.

Vaizdo registratoriai dažniausiai pasirenkami ir montuojami taip, kad vaizdas būtų fiksuojamas iš vairuotojo perspektyvos. Tai reiškia, kad ką mato vairuotojas kelyje, tą įrašys ir vaizdo registratorius. Tačiau, kiti įrenginiai pasižymi tuo, kad jie turi daugiau kamerų. Kiti įrenginiai tuo pat metu gali įrašyti vaizdą, kuris matomas iš priekio ir iš galo. Žinoma, galima rasti ir tokią įrangą, kuri fiksuos kas vyksta salone visos kelionės metu.

Renkantis vaizdo registratorių, reikia atkreipti dėmesį į jo technines savybes. Trumpai tariant, vieni registratoriai gali įrašyti ribotą kiekį duomenų. Kiti gali įrašyti žymiai ilgesnį laiko tarpą. Viskas įrašoma į įrenginio vidinę atmintį arba į specialias laikmenas (korteles). Kai kurie įrenginiai gali būti įsigyjami su papildoma atmintimi, o tai reiškia, kad kelionės metu bus galima įrašyti gerokai ilgesnę trukmę.

Galiausiai, norint peržiūrėti įrašytą vaizdo medžiagą, viskas gali būti perkeliama į jūsų kompiuterį. Kai kurie įrenginiai, kurie turi tik vidinę atminti, yra prijungiami per specialias jungtis, pavyzdžiui – USB. Iš kitų įrenginių įrašyta medžiaga ištraukiama tiesiog išėmus atminties kortelę.

Jeigu jus domina toks vaizdo registratorius kaip neoline x cop 9700, tiesiog reikėtų plačiau pasidomėti internetinių parduotuvių pasiūlymais. Internete rasite ne vieną el. parduotuvę, kuri siūlo šią įrangą ir ne tik. Aišku, perkant šį vaizdo registratorių, reikia įsitikinti, kad perkate originalią produkciją. Pasitaiko atvejų, kad kai kurie pardavėjai bando naiviems žmonėms įbrukti klastotes. Jos yra daug pigesnės, bet žymiai prastenės kokybės.

Brangiau kainuojantys vaizdo registratoriai pasižymi tuo, kad jie gali įrašyti žymiai ilgesnį laiko tarpą. Taipogi tokių registratorių privalumas yra aukštos raiškos vaizdas. Kuo brangesnis registratorius, tuo labiau tikėtina, kad jis įrašinės aukštos kokybės vaizdo medžiagą.

Perkant tokius vaizdo registratorius kaip neoline x cop 9700, patariama dairytis tik į el. parduotuves, nes jose siūlomo geresnės kainos ir svarbiausia – suteikiama garantija.