Vairavimo mokyklų kiekviename mieste galima rasti ne vieną. Tiesą sakant, vaikštant mieste ir žvalgantis aplink, pamatysite vairavimo mokyklą bent kas pusę kilometro. Iš tiesų, šių mokyklų konkurencija yra išties yra didelė. Tad ką gi daryti, kai jums pagaliau prireikė išsilaikyti teises ir nežinote, į kuriuos vairavimo kursus eiti? Yra keli būdai, kaip išsirinkti vairavimo mokyklą, su kuria teks bendrauti bent jau artimiausią mėnesį, o dažnai dar ilgiau. Papasakosime jums, kaip pasirinkti vairavimo kursus, kad netektų gailėtis ir tikrai džiaugtumėtės, kad nuėjote būtent į tą mokyklą, nepriklausomai nuo ar ji Kaune ar Klaipėdoje.

                  Kone visos vairavimo mokyklos turi savo facebook puslapius, kuriuose labai lengva parašyti atsiliepimą. Būtent šie vairavimo mokyklų atsiliepimai jums ir turėtų labiausiai rūpėti. Viena yra, ką mokykla rašo apie save, o kita – kaip apie ją Vairavimo kursaiatsiliepia buvę klientai. Atsiliepimuose dažnai paminima, kaip vyksta kursai, dažniausiai užsimenama apie dėstytojus ir instruktorius, kai yra tikrai svarbu, jei norite, kad vairavimo pamokos būtų malonios ir eitumėte į jas su gera nuotaika. Be to, atsiliepimų apie vairavimo mokyklas galite paieškoti ir internete – jei klientai būna labai patenkinti arba labai nusivylę, jie tikrai palieką atsiliepimą, kad kiti žmonės žinotų, ar verta mokytis šioje vairavimo mokykloje.

                  Ne ką mažiau svarbūs ir vairavimo mokyklų reitingai. Kaip žinote, galima paskaičiuoti, kuri vairavimo mokykla yra geriausia mieste ar šalyje pagal tam tikrus rodiklius. Vienas populiariausių – tai iš pirmo karto vairavimo egzaminus išlaikiusių klientų procentas. Tai geras rodiklis, kuris parodo, kaip yra išmokomi klientai. Žinoma, jei pagal tokius reitingus jums bus siūlomi vairavimo kursai Klaipėdoje, kai gyvenate Vilniuje,  tuomet jie jums ne ką padės. Tačiau čia išlenda dar vienas dalykas, kaip galima pasirinkti vairavimo mokyklą mieste. Tai – atstumas.

                  Iš tiesų, kuo mokykla arčiau namų, tuo patogiau. Juk nenorite kasdien važinėti į vairavimo mokyklą, esančią kitame miesto gale? Juk net teisių neturite, tad reikės naudotis viešuoju transportu. O jei dar važiuojate per kamščius… taigi, rinkitės vairavimo kursus, kurie vedami netoli jūsų namų. Tuomet galėsite į juos nueiti pėsčiomis ir nereikės gaišti daug laiko važinėjimams. O jei šalia namų yra net kelios vairavimo mokyklos, tuomet galėsite ir pasirinkti geriausią jų.