Dažnai internete matydavau užrašus „superkame automobilius“, „perkame geriausiomis kainomis“ ir kt. Niekada nežinojau, kaip veikia šios paslaugos. Žinoma, dažniausiai tokias antraštes pastebėdavau tuomet, kai savo automobiliui ieškodavau naujo pirkėjo. O tai būdavo gana dažnai, nes kasdien automobiliu man tekdavo nuvykti daugiau nei kelis šimtus kilometrų. Turimos transporto priemonės susidėvėdavo, todėl jas tekdavo pakeisti naujesnėmis.

Manydamas, kad bus paprasčiau ir greičiau, jei nufotografuosiu savo parduodamą automobilį ir jo nuotraukas bei kitas technines detales įkelsiu į internetinius skelbimų tinklalapius, įprastai turėdavau gerokai palaukti. Be abejo, kol laukdavau pirkėjo, tekdavo ne vieną dešimtį kartų parodyti savo automobilį žmonėms, kurie norėdavo susitikti ir jį apžiūrėti. Be to, kaskart reikėdavo atsakinėti į daugybę klausimų. Kaip supratau vėliau, automobilių supirkimas tokių problemų niekuomet nesukeldavo.

Automobiliu supirkimasTaigi, turbūt smalsu, kaip sužinojau apie automobilių supirkimą? Kadangi paskutiniam automobiliui pirkėjo ieškojau du mėnesius, ėmiau svarstyti pačius įvairiausius variantus. Tačiau vieną dieną vis dėlto nusprendžiau informacijos paieškoti populiariausioje paieškos sistemoje, pasiteiraudamas jos, kaip galima greitai parduoti savo automobilį. Vos tik pateikiau tokią užklausą, tarp sistemos pateiktų rezultatų pamačiau jau minėtus pavadinimus, tokius kaip „superkame automobilius“, „jau šiandien parduokite savo automobilį“ ir t.t.

Tuomet beliko tik peržvelgti pateiktus tinklalapius. Jų buvo iš tiesų labai daug, tačiau, labai ilgai neieškodamas, išsirinkau vieną, kuris man patiko labiausiai. Jame radau visą mane dominančią informaciją, sužinojau, kaip yra vykdomas automobilių supirkimas, taip pat radau nemažai naudingų ir įdomių straipsnių apie automobilių rinką. To pakako, kad priimčiau sprendimą pirmą kartą pasinaudoti šiomis paslaugomis.

Kadangi atsakymus mėgstu gauti greitai, visuomet pirmumą teikiu bendravimui telefonu, todėl ir tą kartą nusprendžiau susisiekti ne internetu, o iš karto paskambinti nurodytu telefono numeriu. Atsiliepęs šių paslaugų teikėjas maloniai manęs pasiteiravo, kokį automobilį norėčiau parduoti. Trumpai papasakojau apie savo automobilio technines problemas, pasakiau jo gamybos metus ir modelį. Mano pasiūlyta kaina tikrai neišgąsdino supirkėjų, todėl iš karto sutarėme, kur ir kada susitiksime.

Po skambučio pradėjo tik dvidešimt minučių, o šias paslaugas teikiantis žmogus jau buvo atvykęs į sutartą vietą. Man tereikėjo žengti kelis žingsnius už savo namų slenksčio ir padėkoti už tokį greitą atvykimą. Žinoma, nustebau, kad šiais laikais galima sulaukti tokių greitų paslaugų. Su manimi susitikti atvykęs žmogus pasakė: „Turime puikią profesionalų komandą, todėl superkame automobilius kiekviename mieste lygiai taip pat greitai ir be jokių kliūčių“.

Ką gi, su tuo tikrai nebūtų galima nesutikti. Automobilių supirkimas yra tikrai puikiai išvystytos paslaugos. Man nereikėjo laukti, o atsiskaityta su manimi buvo tuoj pat. Dokumentus sutvarkėme vos per kelias minutes, o visas automobilio pardavimas man užtruko kiek daugiau nei pusvalandį. Jei dabar pabandyčiau palyginti senesnius pardavimo būdus ir pastarąjį – šis pasirodo yra kur kas spartesnis ir patogesnis už juos.