Nors šiuolaikinių tėvelių gyvenimas yra labai lengvas palyginus su tuo, kaip mus augino mūsų mamos, visgi, daugelis ieško būdų, kaip galima būtų vaiko auklėjimą dar labiau supaprastinti. Kelionė su vaiku automobiliu kai kuriems tėveliams vis dar atrodo tikras košmaras, kuris trunka visą kelionės laiko tarpą. Kol vieni stengiasi kelionės metu žaisti su vaikais, tuo tarpu kiti juos piktai auklėja ir prašo, kad netrukdytų vairuoti. Juk tuo pačiu ir tėveliai yra labai skirtingi vairuotojai. Kol vieni gali važiuoti triukšme, tuo tarpu kitiems reikia kuo daugiau ramybės.

Bet kuriuo atveju kelionę automobiliu galima šiek tiek palengvinti. Nurodysime kelis paprastus patarimus apie kuriuos daugelis tėvelių paprasčiausiai niekada net nepagalvojo. Visais jais pasinaudojus net ir ilga kelionė nebebus tokia baisi.

  1. Vaikiška kėdutėPirmiausia būtinai įsigykite vaikišką kėdutę, jeigu jūsų vaikas dar yra tokio amžiaus, kad rekomenduojama joje sėdėti. Tai ne tik papildomas saugumas, tačiau ir ramumas. Maži vaikai labai dažnai verkia mašinose todėl, kad paprasčiausiai jiems nepatinka siūbavimas. Sėdint kėdutėje jis būna kur kas mažesnis.
  2. Taip pat siūlome vaikučiui duoti kokį nors žaisliuką, kuriuo galės užsiimti kelionės metu. Žinoma, daugelis vaikučių su tuo pačiu žaislu ilgai neišžaidžia, tad būtinai pasiimkite bent kelis, kad kelionės metu galėtumėte juos keisti.
  3. Kelionė su vaiku automobiliu bus kur kas paprastesnė jeigu klausysite muzikos, kuri patinka vaikui. Jau seniai yra aišku, kad muzika labai gerai veikia žmonės. Žinoma, siūlome pasirinkti tokią muziką, kuri patinka būtent vaikui.
  4. Paimkite maisto. Vaikai kur kas greičiau išalksta nei suaugę asmenys.
  5. Jeigu Jūsų laukia labai ilga kelionė – sudėliokite grafiką taip, kad kelionės metu vaikas jaustųsi pavargęs ir miegotų. Paprasčiausiai naktį prieš tai galima su juo žaisti ir tuomet dienos metu keliauti.

Visada galima atrasti būdus, kurie garantuoja, kad kelionė su vaiku automobiliu nebus sudėtinga. Svarbiausia nepamiršti, kad vaikas nepiktuoju taip elgiasi. Jam kažkas nepatinka ir atradus tą kažką kelionė bus kur kas geresnė.