Automobilių nuomaDažniausiai automobilius Lietuvoje nuomojasi būtent miesto svečiai. Po euro įvedimo ir tarptautinės reklamos kelionių portaluose Lietuva tarp turistų tikrai išpopuliarėjo. Tą pajuto ir automobilių nuomos paslaugas teikiančios įmonės. Žinoma, jos pajuto ir padidėjusią konkurenciją dėl tų pačių turistų. Ir veiksmas vyksta ne tik sostinėje – automobilių nuoma Kaune ar vasaros sezonu Klaipėdoje yra ne ką mažiau populiari ir paklausi nei Car rental Vilnius salonai, kurių ieško vos atskridusių turistų akys.

Jeigu ir jūsų koks draugas ar pažįstamas iš užsienio paklaustų, ar verta atkeliavus į Lietuvą išsinuomoti automobilį, turbūt nė nedvejodami atsakytumėte teigiamai. Juk turime tiek mažų gražų miestelių, tiek įvairių lankytinų objektų išsibarsčiusių po visą šalį. Dera pasakyti, jog užsienio turistai juos dar gan sunkiai atranda, nes dauguma kelionių gidų pasiūlo ekskursijas po Vilniaus senamiestį, dar nuveža į Trakus ir paprastai tuo užsienio turisto pažintis su Lietuva baigiasi. Bent jau buvo iki šiol.

Kaip automobilių nuoma  Kaune padeda turistams

Dabar automobilių nuoma Kaune, vos atskridus į kone Lietuvos viduryje esantį miestą, leidžia turistui leistis į pažintį po mūsų šalį į visas keturias puses. Labai panašiai yra ir Vilniuje, tik atstumai iki pajūrio pasidaro kiek didesni. Svečiams keliauti padeda ir nuomojamuose automobiliuose dažnai esančios navigacijos sistemos, kuriose yra ir Lietuvos lankytinos vietos. Važiuojant kone į bet kurią pusę galima atrasti ką nors įdomaus. Nors, žinoma, daugelis bent minimaliai tokias keliones planuoja iš anksto.

Būna ir taip, jog turtingi užsieniečiai jau geriau renkasi mokamas ekskursijas su vairuotojais ir gidais, nei nuomojasi automobilius patys. Tokių mieste esantys Car rental Vilnius užrašai pernelyg nedomina, jie ieško ko nors, ką pasiūlytų visą paslaugų paketą. Kita vertus, tai jau daugiau turizmo įmonių, o ne automobilių nuomos paslaugas teikiančių įmonių niša ir rūpestis.

Tačiau ne tik svečiams iš užsienio automobilių nuoma Kaune ar Vilniuje yra reikalinga ir naudinga. Tuo puikiai naudojasi ir į iš užsienio atostogauti grįžtantys emigrantai, ir įmonės, ir sporto klubai, kuriems reikia automobilį suteikti į savo gretas pasikvietus kokį nors legionierių. Populiarėja automobilių nuoma ir tarp pačių lietuvių. Dabar turėti didelį automobilį vien dėl trumpų kelionių į darbą jau nebemadinga. Norint vasaros metu pakeliauti su šeima ir kalnu daiktų darosi kur kas paprasčiau ir racionaliau tuo metu automobilį tiesiog išsinuomoti. Tad nieko keisto, jog automobilių nuoma Kaune ir kituose Lietuvos miestuose užsiimančių įmonių skaičius tik auga.