Šiame amžiuje ir šiomis dienomis būtų turbūt nelengva rasti žmogų, kuris nebūtų susijęs su interneto ryšiu. Internetu ir įvairiomis mobiliosiomis priemonėmis dabar naudojasi beveik visi, tiek vaikai vos kelių mėnesių amžiaus, tiek senjorai. Internetą naudojančių žmonių amžius yra toks skirtingas, kad šiais laikais visi svetainių ir tinklapių savininkai nemažai investuoja ir stengiasi kuo geriau pritaikyti savo svetaines visų amžiaus kategorijų žmonėms. Tai gali būti įvairiausi pakeitimai, pavyzdžiui funkcijos su raidžių padidinimu senesiems arba prasčiau matantiems žmonėms ir daugybė kitų įvairiausių įmantrių funkcijų. Galima rasti galybę įvairiausių tyrimų ir apklausų, kuriose apstu atsakymų, kurių dėka nesunkiai suprantame, kad internetas šiais laikais yra neatsiejama mūsų gyvenimo dalis, be kurios gyventi turbūt nebegalėtume.

Didelis procentas žmonių į dieną skiria bent jau kelias minutes savo laiko prisėdimui prie interneto. Jauni žmonės iki 18 metų amžiaus yra turbūt didžiausi interneto naudotojai. Taip yra dėl paprastos priežasties, jaunesniosios kartos atstovai turi daugybę laiko, todėl ir gali jį skirti naršymui internete. Vyresnieji galbūt prisėda prie interneto tik pietų pertraukomis arba vakarais po darbo, tačiau faktas išlieka tas pats – interneto ryšys visada yra šalia mūsų ir mus traukia.

Interneto platybėse galima rasti įvairiausių svetainių, tokių kaip https://www.ketegzaminas.lt/ kurios šio pavyzdžio atveju padeda mums sekti įvairiausias transporto naujienas, suteikia mums daugybę informacijos apie valstybinius egzaminus, kuriuos reikia išlaikyti siekiant gauti vairuotojo pažymėjimą.

Svetainių kiekis internete yra nesuskaičiuojamas ir nuolatos auga, todėl kiekvienas žmogus dažniausiai turi nusistatęs savo dažniausiai naršomų portalų sąrašus, kuriuos dažniausiai tikrina. Įdomiausia tai, kad internete yra tiek informacijos, kuri mums taip lengvai prieinama, kad galite naršyti svetaines, kurios talpina tik Jums aktualų turinį ir daugiau jokios kitos pašalinės informacijos. Pavyzdžiui Jonas, dirbantis mechaniku, labiausiai domisi apie transportą, automobilius, todėl kitos temos, tarkim maisto receptai yra visiškai neaktualu, todėl jis savo žiniatinklyje turi išsisaugojęs tik svetaines, talpinančias turinį apie transportą. Tai ir yra bendras interneto patrauklumas, kad galite naršyti tik tai, kas Jums įdomu ir tik tada, kai norite.